Bücher: Technik

Zahl der Lose: 97

Bergmann Vilmos: A fehérneműgyártás anyagai. Anyagismeretek a nőipariskolák részére I. rész. Bp., 1931, Iparoktatási Kir. Főigazgatóság, 170+(2) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, kissé hiányos gerinccel, a gerincen ragasztással.
23901.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Dehn &amp; Söhne: Lightning protection guide. Revised 2nd edition. Neumarkt. 2012. 328p. Kiadói vászonkötésben, sok képpel. Villámvédelmi szakkönyv angol nyelven.
23902.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Korányi Imre: Vas- és hídszerkezetek. Dr. - - müsz. egy. ny. r. tanár. 1950. évi előadási alapján készítette: Tassi Géza tanársegéd. Kézirat gyanánt. Bp., 1950, Műszaki, 117+3 p.+IX t. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
23903.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Közművesítés 1-3.: 1. köt.: Települések közművei. 2. köt.: Vízellátás. 3. köt.: Vízelvezetés. Szerk.: Hunyady Domokos. Bp., 1968., Műszaki. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítókkal, egy kötet sérült gerinccel, két kötet borítóján címkével, két kötet javított kötéssel, a 3. kötet kötése kissé laza és lapélei foltosak.
23904.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Horváth Csabáné - Avar Árpád (szerk.): Színesfémek. Anyagminőségek. Előtermékek és félgyártmányok. MSZ szabványgyűjtemények 44. Bp., 1980, Szabványkiadó, 1080 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Megjelent 4000 példányban.
23905.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25
Minimales Gebot:
400 HUF
400 500 600
3 db repüléssel kapcsolatos könyv: Simóné Avarosy Éva: Suhanó famadarak. A vitorlázórepülés első fél évszázada. Bp., 1989, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. + Király Sándor: Ötven év a Tisza fölött. Fejezetek a szolnoki repülés történetéből. Szolnok, 1986, Szolnok Megyei Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, kisebb ázásnyomokkal. + Háy György: Repülők, műszerek, emberek. Bp., 1990, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
23906.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
Dombi Lőrinc: Selyemkupolák. Fejezetek az ejtőernyő történetéből. Bp., 1993, Zrínyi. Kiadói papírkötés. + Légiparádé. Bp., 2003, Zrínyi. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
23907.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25
Minimales Gebot:
400 HUF
400 500 600
23908.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
Dr. Dimitris N. Chorafas: Local Area Network Reference. DEDIKÁLT! New York,(1989.),McGraw - Hill Book Co. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23909.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
Jereb Gábor-Szalma János: A vitorlázórepülés iskolája. Bp.,1963, Műszaki, 348 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, volt könyvtári példány. Megjelent 1600 példányban.
23910.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
Gálszécs, Emil: Der Körnermaisbau im Königreich Ungarn. Leipzig, Fr. Zeugner &amp; Co. Hiányos kötés, kopottas állapotban.
23911.

Gálszécs, Emil: Der Körnermaisbau im Königreich Ungarn. Leipzig, Fr. Zeugner & Co. Hiányos kötés, kopottas állapotban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Gazsi István: A Dieselmotor szabályozása. I. rész. Bp., 1959, Kohó- és Gépipari Minisztérium. Kiadói papírkötés. + Hidraulikus hajtás. (Az építőipari Nehéz- és Könnyűgépkezelő alaptanfolyamokhoz. Debrecen, 1988, ÉVM Építőgépkelezőket Képző Központ, 140 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
23912.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen