Der Marquis de Dion und seine geniale Idee. Rüsselsheim, én., Adam-Opel-A.G. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
Sepp Moser: Flieg weiter, Ju-52! Die erstaunliche Geschichte eines Flugzeugveteranen. Zürich-Wiesbaden, 1989, Orell Füssli. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Korn, Rudolf - Burgstaller, Friedrich: Papier- und Zellstoff-Prüfung. Bearbeitet und herausgegeben von Rudolkf Korn und Friedrich Burgstaller. Zweite, erweiterte Auflage. Berlin-Göttingen-Heidelberg, 1953. Springer-Verlag. XVIII + [2] + 528 p. + XXXIX t. (6 színes, 2 kihajtható, 15 kétoldalas). A papíripari alapanyaggyártás gazdagon illusztrált kézikönyve. A címoldalon régi tulajdonosi bejegyzés, az első oldalon régi gyűjteményi bélyegzés. (Handbuch der Werkstoffprüfung. Band 4.) Poss.: Bátor Miklós, Papíripari Minőségellenőrző Intézet. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
Thomas May-Englert (szerk.): Renault Cabriolets. Le livre- das Buch. H.n., é.n., Renault Deutschland. 68p. Német nyelven. CD-rom melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés, foltos borítóval.
Lohr Ferenc: A filmszalag útja. Bp., 1941, K. M. Természettudományi Társulat, VIII+344+(2) p.+ 32 (fekete-fehér képek) t. Kiadói félvászon-kötés, az előzéklap kissé sérült, egy lapon szöveget nem érintő hiánnyal, egyébként jó állapotban.