Bücher: Technik

Zahl der Lose: 97

Bernd Polster: Tankstellen. Die Benzingeschichte. Berlin, 1982, TRANSIT Buchverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23889.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Der Marquis de Dion und seine geniale Idee. Rüsselsheim, én., Adam-Opel-A.G. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
23890.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Sepp Moser: Flieg weiter, Ju-52! Die erstaunliche Geschichte eines Flugzeugveteranen. Zürich-Wiesbaden, 1989, Orell Füssli. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23891.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Korn, Rudolf - Burgstaller, Friedrich: Papier- und Zellstoff-Prüfung. Bearbeitet und herausgegeben von Rudolkf Korn und Friedrich Burgstaller. Zweite, erweiterte Auflage. Berlin-Göttingen-Heidelberg, 1953. Springer-Verlag. XVIII + [2] + 528 p. + XXXIX t. (6 színes, 2 kihajtható, 15 kétoldalas). A papíripari alapanyaggyártás gazdagon illusztrált kézikönyve. A címoldalon régi tulajdonosi bejegyzés, az első oldalon régi gyűjteményi bélyegzés. (Handbuch der Werkstoffprüfung. Band 4.) Poss.: Bátor Miklós, Papíripari Minőségellenőrző Intézet. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
23892.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
23893.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
23894.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Dr. Fülöp László: Az életvíz története. DEDIKÁLT! Kaposvár,én.,H+H Kft. Színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
23895.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
23896.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Bardócz Árpád: Szilicium, mangán, króm és nikkel mennyiségi meghatározása acélokban emissziós szinképelemzéssel. Bp., 1938, Stádium, 80 p.+ 3 (kihajtható) t. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzőkkel.
23897.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
23898.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
23899.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
23900.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen