Bücher: Technik Zahl der Lose: 97
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3504256
23865
522
Books: Technics
Ifj. Mádai Lajos: Villamos világítási felszerelések. 226 ábrával. Építő Munkavezetők Könyvtára XL. Bp., 1918, Kilián Frigyes Utóda (Noseda Tivadar),(Stephaneum-ny.),236 p.+ 2 kihajtható melléklettel. Szövegközti ábrákkal. Kiadói félvászon-kötés, noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3508763
23866
522
Books: Technics
Horváth Árpád: Utak, hidak, vasutak. Bp., 1970, Zrínyi. Egyetlen kiadás. Kiadói műbőr-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3492963
23867
522
Books: Technics
F. A. Barbasov: Marás. Bp., 1979, Műszaki. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé gyűrött borítószélekkel. + Pallai Sándor: Fémdíszmű. Lakásdíszek, divatékszerek. Bp.,1976, Műszaki. 2. kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3486486
23868
522
Books: Technics
Hans Dominik: Triumphe der Technik. Bongs Jugend Bücherei. Berlin,1928.,Rich. Bong. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3491478
23869
522
Books: Technics
A Budapesti Műszaki Egyetem oktatóinak és kutatóinak szakirodalmi munkássága 1952-1961. Szerk.: Kósa György, Cholnoky Tiborné, és Nosek Margit. Bp., 1966, Tankönyvkiadó, 278+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3489554
23870
522
Books: Technics
ZAZ-968 típusú személygépkocsi kezelési és karbantartási utasítása. Pécs, 1974, Szikra-ny., 62+[2] p. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491314
23871
522
Books: Technics
A paksi atomerőmű hatása a környezeti sugárzási helyzetre II. (1986-1988.) Szerk.: Sztanyik B. László, Kanyár Béla, Rósa Géza. Bp., 1989, PRODINFORM, III+108 p. Megjelent 200 példányban. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491169
23872
522
Books: Technics
Mérőműszerek. I. rész. Forgalomba hozza: Műszer-, Irodagépkészletező és Értékesítő Vállalat. Bp., Kalibergyár, 36 sztl. lev. Fém fűzött gerincű kopott vászonmappában. + 3 sztl. lev egyéb műszerlap. + 1969 MGM Szekszárdi Műszergyára prospektus, 12 p. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491176
23873
522
Books: Technics
Vegyes személygépkocsi kenési útmutató, 4 db: Volga GAZ-24, Zaporozsec ZAZ-966, ZASTAVA 750, Moszkvics 408, 426, 433, 4 sztl. lev. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3468391
23874
522
Books: Technics
Charlotte Maier: Weiter - höher - schneller. Verkehrsgeschichte auf Marken und Medaillen. (Kiállítási katalógus.) München, 1987, Deutsches Museum. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3434402
23875
522
Books: Technics
Hegesztők kézikönyve. Összeáll.: Kurovszky István, és Csurgay Árpád. Bp., 1937., Weiss Manfred Acél- és Fémművek, (Közlekedési-ny.), 135 p. Kiadói papírkötésben, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, a gerincen kis sérüléssel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3453924
23876
522
Books: Technics
Ternai Zoltán: Korszerű gépkocsijavítás. Bp., 1961., Műszaki, 544 p. Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopott, karcos borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen