Bücher: Technik

Zahl der Lose: 97

Ifj. Mádai Lajos: Villamos világítási felszerelések. 226 ábrával. Építő Munkavezetők Könyvtára XL. Bp., 1918, Kilián Frigyes Utóda (Noseda Tivadar),(Stephaneum-ny.),236 p.+ 2 kihajtható melléklettel. Szövegközti ábrákkal. Kiadói félvászon-kötés,
23865.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Horváth Árpád: Utak, hidak, vasutak. Bp., 1970, Zrínyi. Egyetlen kiadás. Kiadói műbőr-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
23866.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
F. A. Barbasov: Marás. Bp., 1979, Műszaki. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé gyűrött borítószélekkel. + Pallai Sándor: Fémdíszmű. Lakásdíszek, divatékszerek. Bp.,1976, Műszaki. 2. kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
23867.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Hans Dominik: Triumphe der Technik. Bongs Jugend Bücherei. Berlin,1928.,Rich. Bong. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
23868.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
A Budapesti Műszaki Egyetem oktatóinak és kutatóinak szakirodalmi munkássága 1952-1961. Szerk.: Kósa György, Cholnoky Tiborné, és Nosek Margit. Bp., 1966, Tankönyvkiadó, 278+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
23869.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
ZAZ-968 típusú személygépkocsi kezelési és karbantartási utasítása. Pécs, 1974, Szikra-ny., 62+[2] p. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes borítóval.
23870.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
A paksi atomerőmű hatása a környezeti sugárzási helyzetre II. (1986-1988.) Szerk.: Sztanyik B. László, Kanyár Béla, Rósa Géza. Bp., 1989, PRODINFORM, III+108 p. Megjelent 200 példányban. Kiadói papírkötés.
23871.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mérőműszerek. I. rész. Forgalomba hozza: Műszer-, Irodagépkészletező és Értékesítő Vállalat. Bp., Kalibergyár, 36 sztl. lev. Fém fűzött gerincű kopott vászonmappában. + 3 sztl. lev egyéb műszerlap. + 1969 MGM Szekszárdi Műszergyára prospektus, 12 p.
23872.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vegyes személygépkocsi kenési útmutató, 4 db: Volga GAZ-24, Zaporozsec ZAZ-966, ZASTAVA 750, Moszkvics 408, 426, 433, 4 sztl. lev.
23873.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Charlotte Maier: Weiter - höher - schneller. Verkehrsgeschichte auf Marken und Medaillen. (Kiállítási katalógus.) München, 1987, Deutsches Museum. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23874.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
23875.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ternai Zoltán: Korszerű gépkocsijavítás. Bp., 1961., Műszaki, 544 p. Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopott, karcos borítóval.
23876.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen