Lada Samara javítási útmutató VAZ-2108. Bp., 1991., Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés. + V. A. Versigora - A. P. Ignatov - V. I. Zelcer - K. B. Pjátkov: Lada gépkocsik javítása. Bp., 1980., Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Technikai fejlődésünk története. 1867-1927. Kiadja a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Dr. Geleji Sándor (1898-1967), kohómérnök, a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzésével. Bp., 1928, Stádium, 999 p. 1. kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Enyedi Béla: Vas- és vasbetonvázas épületek. A vázas épületek szerkezetének rendszeres összefoglalása. Bp., 1930, Franklin-Társulat, XVI+205+(3) p. Egyetlen kiadás. Szövegközti képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, 4 db: F. A: Barbasov: Marás. Hegedűs János: Kerámia és kőburkolatok, Balázs Gyula: Ragasztástechnika, Kovács Lajos: Műanyag zsebkönyv.
Geleji Sándor: A hengerelés erőszükségletének kiszámítása. Bp., 1934. 26 + 12 p A szerző Geleji Sándor (1898-1967) mérnök egyetemi tanár, kétszeres Kossuth díjas, a Weiss Manfréd Művek főmérnöke autográf bejegyzéseivel, még egy különlenyomat hozzá. Félvászon kötésben
Műszaki témájú kiadvány tétel: Fasching Antal: 0.1 hosszegységre éles koordináta-táblázat sokszögvonalak számítására. + 0.01 hosszegységre éles koordináta-táblázat sokszögvonalak számítására. Kidolgozta és magyarázattal ellátta: - - . [Egybekötve]. Bp., 1909, M. Kir. Állami Nyomda, 2 sztl. lev.+ 15+(1) p.; 2 sztl. lev.+ 12 p. Egészvászon-kötésben. + Hengervetületi redukció-táblázatok, 3 db + Ábrák és törzskönyvminták az "Utasítás a kitöltőhálózati háromszögelési munkálatok végrehajtására" című 206/1962/T.6./ ÁFTH sz. műszaki utasításhoz. Vegyes állapotban.