Bücher: Technik

Zahl der Lose: 97

23841.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Dr. Ing. Magyari Endre: Amatőr-laboratórium. Rádiótechnikai mérések. Bp., 1946, Győző Andor. Félvászon kötés, kopottas állapotban, benne rádióárlappal.
23842.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Gombás Pál - Kisdi Dávid: Bevezetés a hullámmechanikába és alkalmazásaiba. Bp., 1967, Akadémiai Kiadó. Megjelent 1000 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23843.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Verő József - Káldor Mihály: Fémtan. Bp., 1977, Tankönyvkiadó. Megjelent 3000 példányban. Kiadói nyl-kötés.
23844.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Technikai fejlődésünk története. 1867-1927. Kiadja a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Dr. Geleji Sándor (1898-1967), kohómérnök, a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzésével. Bp., 1928, Stádium, 999 p. 1. kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
23845.

Technikai fejlődésünk története. 1867-1927. Kiadja a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Dr. Geleji Sándor (1898-1967), kohómérnök, a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzésével.
Bp., 1928, Stádium, 999 p. 1. kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Matthias Röcke: Schwertransporter. 800 PS auf Achse. Königswinter, 2004, HEEL Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23846.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Enyedi Béla: Vas- és vasbetonvázas épületek. A vázas épületek szerkezetének rendszeres összefoglalása. Bp., 1930, Franklin-Társulat, XVI+205+(3) p. Egyetlen kiadás. Szövegközti képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
23847.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Vegyes könyvtétel, 4 db: F. A: Barbasov: Marás. Hegedűs János: Kerámia és kőburkolatok, Balázs Gyula: Ragasztástechnika, Kovács Lajos: Műanyag zsebkönyv.
23848.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Geleji Sándor: A hengerelés erőszükségletének kiszámítása. Bp., 1934. 26 + 12 p A szerző Geleji Sándor (1898-1967) mérnök egyetemi tanár, kétszeres Kossuth díjas, a Weiss Manfréd Művek főmérnöke autográf bejegyzéseivel, még egy különlenyomat hozzá. Félvászon kötésben
23849.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Dr. Ronkay Ferenc: Erőművek és alállomások I-II. - Kézirat (Budapesti Műszaki Egyetem Villamosmérnöki Kar). 1968/69, papírkötés, aláhúzásokkal.
23850.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
23851.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Vitorlázórepülők tankönyve. I. évfolyam. Gyakorlati repülés. hn., én., nyn., 306-486 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
23852.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen