Es ist zu lizitieren
23851.
Bücher: Technik
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
2 600 HUF
Műszaki témájú kiadvány tétel: Fasching Antal: 0.1 hosszegységre éles koordináta-táblázat sokszögvonalak számítására. + 0.01 hosszegységre éles koordináta-táblázat sokszögvonalak számítására. Kidolgozta és magyarázattal ellátta: - - . [Egybekötve]. Bp., 1909, M. Kir. Állami Nyomda, 2 sztl. lev.+ 15+(1) p.; 2 sztl. lev.+ 12 p. Egészvászon-kötésben. + Hengervetületi redukció-táblázatok, 3 db + Ábrák és törzskönyvminták az "Utasítás a kitöltőhálózati háromszögelési munkálatok végrehajtására" című 206/1962/T.6./ ÁFTH sz. műszaki utasításhoz. Vegyes állapotban.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |