Bücher: Technik

Zahl der Lose: 97

Werkstoffhandbuch Nichteisenmetalle. Herausgegeben von der Deutschen Gesellschaft für Metallkunde im Verein deutscher Ingenieure. Berlin, 1940, VDI-Verlag. Német nyelven. Papírborítóban.
23853.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Cipészipari ismeretek. Ipari Szakkönyvtár 28-30. Összeáll.: Az Ipari Szakkönyvtár szerkesztőbizottsága. Bp., Pallas. Kiadói félvászon kötés, gerinc sérült, viseltes állapotban.
23854.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Geleji Sándor (1898-1967) mérnök: Die Berechnung der Kräfte und des Arbeitsbedarfs bei der Formgebung in: bildsamen Zustande der Metalle. Bp., 1955, Akadémiai 415p. Kiadói vászonkötésben. A szerző, Geleji Sándor, a Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel.
23855.

Geleji Sándor (1898-1967) mérnök:
Die Berechnung der Kräfte und des Arbeitsbedarfs bei der Formgebung in: bildsamen Zustande der Metalle. Bp., 1955, Akadémiai 415p. Kiadói vászonkötésben. A szerző, Geleji Sándor, a Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Öntészeti referátumgyűjtemény 1991/1-2. Bp., 1991., Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület. Kiadói papírkötések. + A nehézszínesfém-felhasználás alapvető kérdéseinek vizsgálata, különös tekintettel az anyagtakarékossága. hn., 1982, Tempó-ny. Megjelent 100 példányban. Kiadói papírkötés.
23856.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Geleji Sándor: A fémek képlékeny alakításának elmélete. Bp., 1967., Akadémiai, 422 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.  A szerző, Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a hagyatékából.
23857.

Geleji Sándor: A fémek képlékeny alakításának elmélete. Bp., 1967., Akadémiai, 422 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23858.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Prof.dr. A. Geleji: (Geleji Sándor dr).:műszaki munkáiból készült kolligátum. MAgyar és németr nyelvű munkák, kb 15 db egybe kötve. Egészvászon kötésben ca 1950-1960
23859.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Szűcs József: A repülés ábécéje. Bp., 1954, Ifjúsági Kiadó, 167+1 p. Fekete-fehér fotókkal és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
23860.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Teljesítményrepülők könyve. Bp., 1957., Kossuth, 373 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
23861.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Trabant 601 javítási segédkönyv. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, ázásnyomokkal. + Trabant 601, 601 S, 601 S de luxe típusú személygépkocsi üzemeltetési útmutatója. Leipzig, 1986, VEB Fachbuchverlag. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval.
23862.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gerhard Trost: Modellvasút. Fordította: Vörös Iván. Bp., 1972, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
23863.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Hársfalvi Sándor: Repülőmodellezés. Bp., 1983, Műszaki. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. mellékletekkel
23864.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen