Bücher: Technik

Zahl der Lose: 97

Thomas, [Louis] Lajos: A legnevezetesebb találmányok könyve. I. köt. A legnevezetesebb találmányok a XVIII. század végig. - - nyomán a mívelt magyar olvasó-közönségnek oktató olvasmányul nyúltja: Dr. Fésüs György. Pozsony-Bp., [1885], Stampfel Károly, XVI+255+[1] p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.
23817.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Tungsram Radio. Technische Mitteilungen 1935-36. IV. August 1935. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
23818.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
A Mavarttól a Volánbuszig. Bp., 1971, Volánbusz, 101+[7] p. Kiadói műbőr-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. (Ritka!)
23819.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Cipőipari technikumi tankönyvek, 3 db - Cipőpari anyagismeret, Cipőipari géptan, A cipő szerkesztése. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
23820.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
23821.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
23822.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Magyar László: Az órás. Ipari szakkönyvtár. Bp.,1976, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés. Gerincen kis sérüléssel
23823.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Vajda Pál: A hetvenötéves transzformátor. [Bp.], 1961., Művelődésügyi Minisztérium, 43 p.+XXIV (fekete-fehér képtáblák) t. Megjelent 1000 példányban! Kiadói papírkötés.
23824.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Simonyi Károly: Villamosságtan. Bp., 1962, Akadémiai Kiadó. 2., javított és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23825.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Baranyay Elemér: Az a csodálatos repülés. DEDIKÁLT Bp., 2000, 3,14 Kft. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
23826.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Schächter Ferenc: A motorekék szerkezete és kezelése. Bp., 1923. Népszava. 179p. 1. rész, szöveg + II. rész ábrák. 40 p. (képek) A 2. kötet sérült papírborítóval, néhány sérült lappal.
23827.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
23828.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen