Es ist zu lizitieren
23817.
Bücher: Technik
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
10 000 HUF
Thomas, [Louis] Lajos: A legnevezetesebb találmányok könyve. I. köt. A legnevezetesebb találmányok a XVIII. század végig. - - nyomán a mívelt magyar olvasó-közönségnek oktató olvasmányul nyúltja: Dr. Fésüs György. Pozsony-Bp., [1885], Stampfel Károly, XVI+255+[1] p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |