Bücher: Technik Zahl der Lose: 97
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3454634
23877
522
Books: Technics
Dr. Gruber József és sz.társai: Ventilátorok. Bp., 1966. Műszaki Könyvkiadó 296 + 1 p. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3465898
23878
522
Books: Technics
Bokor Balázs: Távolban magyar - Ötvenhatan a Mississippitől nyugatra - dedikált . Kiadói kartonált papírkötésben Bp., 2011. Multimédia noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3395977
23879
522
Books: Technics
Marx György: Kvantummechanika. Bp., 1971., Műszaki, 290+1 p. Kiadói egészvászon-kötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3363545
23880
522
Books: Technics
Építőmesterei munkák 1-2. köt. Szerk.: Dr. Csordás György, Domonkos Imre, Lovas István, Saári Gábor. Bp., 1981., Mezőgazdasági Ügyvitelszervezési Iroda, 175 p.; 175 p. Kiadói kartonált papírkötések. Megjelent 2000 példányban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3452102
23881
522
Books: Technics
Räder, Autos und Traktoren. Erfindungen aus Mannheim Wegbereiter der mobilen Gesellschaft. Mannheim, 1986, Landesmuseum für Technik und Arbeit in Mannheim. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3455890
23882
522
Books: Technics
Dr. Gillemot László: Szerkezeti anyagok technológiája I-II. Bp., 1966, Tankönyvkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3380789
23883
522
Books: Technics
Geleji (Sándor) Alexander: Výpočet sil a spotřeby energie při tváření kovů . DEDIKÁLT. Praha. 1955.254p. Kiadói vászonkötésben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3396449
23884
522
Books: Technics
Ordódy Márton:Sárkányrepülés (Sárkányépítés - Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Műszaki Könyvkiadó 1980. 203p. Kiadói papírborítóval + Jereb Gábor: Vitorlázórepülők tankönyve. Bp., 1971, Magyar Honvédelmi Szövetség Repülési Osztálya. Kiadói papírkötés, 789p. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3414472
23885
522
Books: Technics
Nyomdászati lexikon. Szerk.: Biró Miklós, Kertész Árpád, Novák László. Bp., 1936, Biró Miklós kiadása (Hungária-ny.), 546 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3427580
23886
522
Books: Technics
Horst Lommel: Der erste bemannte Raketenstart der Welt. Stuttgart, 1998, Motorbuch Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3452121
23887
522
Books: Technics
Köhlers Flottenkalender 2007/2008. Internationales Jahrbuch der Seefahrt. Hamburg, 2007, Koehlers Verlagsgesellschaft. Német nyelven. gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3380778
23888
522
Books: Technics
Geleji (Sándor), Alexander: Bildsame Formung der Metalle in Rechnung und Versuch Berlin 1961.Akademie-Verl., 1961. 754p. Kiadói Vászonkötésben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen