Es ist zu lizitieren
23908.
Bücher: Technik
600 HUF
1,63 EUR, 1,88 USD
600 HUF
Demetrovics János - Jordan Denev - Radiszlav Pavlov: A számítástudomány matematikai alapjai. Két szerző, Demetrovics János és Radiszlav Pavlov által DEDIKÁLT példány. Bp., 1985., Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |