Es ist zu lizitieren
23904.
Bücher: Technik
500 HUF
1,36 EUR, 1,56 USD
500 HUF
Közművesítés 1-3.: 1. köt.: Települések közművei. 2. köt.: Vízellátás. 3. köt.: Vízelvezetés. Szerk.: Hunyady Domokos. Bp., 1968., Műszaki. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítókkal, egy kötet sérült gerinccel, két kötet borítóján címkével, két kötet javított kötéssel, a 3. kötet kötése kissé laza és lapélei foltosak.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |