Bücher: Jagd

Zahl der Lose: 18

23509.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
23510.

Honti Jenő: Bolyongások a természet birodalmában. Györgyfi György rajzaival.
A címlapon régi tulajdonosi bejegyzés.
Vuray 0.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Bársony István: Magyar földön. Természet és vadászat. Olgyay Ferenc képeivel. Bp.,[1929.], Athenaeum, 215+1 p. + 6 t. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, enyhén foltos borító
23511.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Seilmeier, Gerhard (főszerk.): Vadászati lexikon. Debrecen, 1997, Méliusz Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
23512.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyüjtőúton Kelet-Afrikában 1903 - 1926. Nagybányai Horthy Jenő előszavával. Bp.,[1927.], Franklin, 1 (címkép, Kittenberger Kálmán portréja) t. +388 p. + 64 (fekete-fehér képtáblák) t.+1 (térkép) t. 1. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, kijáró lapokkal, néhány kijáró lap szélén sérülésekkel.
23513.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
23514.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
23515.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Szkrebickij-Csaplina: Ébred az erdő. A vadon élete. Bp., 1950. Magyar-Szovjet. Kiadói félvászon kötésben, kis kopással
23516.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Széchenyi Zsigmond 2 kötete: Ahogy elkezdődött... Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Vadonvilág. Széchenyi Zsigmond nyomában
23517.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kopottas kartonált papírkötés, kiadói védőborítóban.
23518.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1929 Budapest Székesfőváros Községi Élelmiszerárusító Üzeme, fekete-fehér képekkel illusztrált ismertető prospektus, Bp., Pallas-ny., 2 sztl. lev. Hajtott, kissé viseltes állapotban.
23519.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Széchenyi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. 1979, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. + Széchenyi Zsigmond ex librise, 10x7 cm
23520.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen