Bücher: Jagd

Zahl der Lose: 18

23521.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Zolnay László: Vadászatok a régi Magyarországon. Bp., 1971, Natura. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, sérült papír védőborítóval. Megjelent 3100 példányban.
23522.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Elek Balázs-Zsoldos Barnabás: Magyar vadászösvényeken. Debrecen, Tóth Könyvkereskedés és Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
23523.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3 db vadászati könyv - Dékán István: Kalandozás a vadászat történetében. Bp., Magvető. + Felkészülés az Állami Vadászvizsgára. + A Magyar Vadászok Országos Szövetsége fegyelmi szabályzata. Kiadói egészvászon és papírkötés, kötetenként változó állapotban.
23524.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Antos Zoltán et al.: Amit a horgásznak tudnia kell. Bp., 1983, Magyar Országos Horgász Szövetség, 46+(2) p.+ 4 (képek) t. Második kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. + Országos horgászrend, 16 p.
23525.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
23526.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen