Es ist zu lizitieren
23513.
Bücher: Jagd
4 200 HUF
11,38 EUR, 13,13 USD
4 200 HUF
Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyüjtőúton Kelet-Afrikában 1903 - 1926. Nagybányai Horthy Jenő előszavával. Bp.,[1927.], Franklin, 1 (címkép, Kittenberger Kálmán portréja) t. +388 p. + 64 (fekete-fehér képtáblák) t.+1 (térkép) t. 1. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, kijáró lapokkal, néhány kijáró lap szélén sérülésekkel.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |