Es ist zu lizitieren
23514.
Bücher: Jagd
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
3 200 HUF
Oberländer, Carl (Rehfus-Oberländer): Die Dressur und Führung des Gebrauchschundes. [A munkakutya kiképzése és gondozása.] Neudamm, 1907, J. Neumann, VIII+416+8 p. Sechste Auflage. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón apró kopásnyomokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |