Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 515

Déry Attila: Építészeti bibliográfia a könyvnyomtatás kezdetétől az első világháborúig. Bp., 2008, Terc, 226 p. Kiadói papírkötés.
22977.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Hevesy Iván: A film életrajza. A film őskora és hőskora. A filmjáték dramaturgiája. Bp.,(1943.),HAFA (Hatschek és Farkas), 320 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, restaurált borítóval, modern kartontokban, jó állapotban.
22978.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Domanovszky György: A magyar nép díszítőművészete I-II. köt. Bp., 1981, Akadémiai Kiadó. A II. kötet képkötet, benne gazdag, rendkívül izgalmas képanyaggal. Kiadói egészvászon kötésben, szakadt, karcos kiadói papír védőborítóval.
22979.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Gerevich László: A felvidéki szobrászat stílusfejlődése. A szerző, Gerevich László (1911-1997) Kossuth-díjas régész, művészettörténész, az MTA tagja által dedikált példány! Bp., 1943, Egyetemi Nyomda, 23+[1] p.+ 9 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé foltos.
22980.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Kiss Ákos: Mattioni Eszter művészete. Pogány Ö. Gábor bevezető tanulmányával. Szerk.: Lencsés László. Szekszárd, 1972., Szekszárdi Városi Tanács, 63+3 p.+38 t. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban. DEDIKÁLT
22981.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimales Gebot:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Architektúra sorozat 4 kötete:   Pál Balázs: Kós Károly. Architektúra. Bp., 1971, Akadémiai Kiadó. 1. kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, karcos, kopott kiadói papír védőborítóban.;  Moravánszky Ákos: Antoni Gaudí. Architektúra sorozat. Bp., 1984, Akadémiai Kiadó. 1. kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.;   Kubinszky Mihály: Györgyi Dénes. Architektúra. Bp., 1974, Akadémiai. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, karcos, kopott kiadói papír védőborítóban.;  Major Máté: Vágó Péter. Architektúra. Bp.,1982, Akadémia. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nylon-kötés, karcos, kopott kiadói papír védőborítóban. + Pierre Vago építész kiállítása a Vigadó Galériában. Bp., 1985, Vigadó Galeria, 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés. Benne egy cikkel.;
22982.

Architektúra sorozat 4 kötete:

Pál Balázs: Kós Károly. Architektúra. Bp., 1971, Akadémiai Kiadó. 1. kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, karcos, kopott kiadói papír védőborítóban.;

Moravánszky Ákos: Antoni Gaudí. Architektúra sorozat. Bp., 1984, Akadémiai Kiadó. 1. kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.;

Kubinszky Mihály: Györgyi Dénes. Architektúra. Bp., 1974, Akadémiai. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, karcos, kopott kiadói papír védőborítóban.;

Major Máté: Vágó Péter. Architektúra. Bp.,1982, Akadémia. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nylon-kötés, karcos, kopott kiadói papír védőborítóban. + Pierre Vago építész kiállítása a Vigadó Galériában. Bp., 1985, Vigadó Galeria, 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés. Benne egy cikkel.;

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
A gótika és a Távol-kelet. Szerk.: Aradi Nóra. A művészet története. Bp., 1992, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, karcos, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
22983.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
22984.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
22985.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Hay, Julius: Haben. Schauspiel. Ajándékozási bejegyzéssel. Paris, C. Mayer &amp; Cie. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
22986.

Hay, Julius: Haben. Schauspiel. Ajándékozási bejegyzéssel. Paris, C. Mayer & Cie. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1896. Ezredéves Országos Kiállítás Budapesten. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat által a Városligeti Uj Műcsarnokban rendezett Kiállítás ideiglenes tárgymutatója az uj Műcsarnok alaprajzával. 79p. Sérült papírborítóval
22987.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Cyril Manley: Decorative Victorian Glass. London, 1988, Ward Lock, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, angol nyelven, tulajdonosi bejefgyzéssel. E rendkívül gazdagon illusztrált kötet 443 darab viktoriánus korabeli üvegtárgy fotóját és részletes leírását tartalmazza, jelzések feloldásával kiegészítve.
22988.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen