Tétel

Es ist zu lizitieren

Ich lizitiere:

4 400 5 000 6 000

Rufpreis:

4 400 HUF
11,92 EUR, 13,75 USD

Minimales Gebot:

4 400 HUF

Beschreibung:

Architektúra sorozat 4 kötete:

Pál Balázs: Kós Károly. Architektúra. Bp., 1971, Akadémiai Kiadó. 1. kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, karcos, kopott kiadói papír védőborítóban.;

Moravánszky Ákos: Antoni Gaudí. Architektúra sorozat. Bp., 1984, Akadémiai Kiadó. 1. kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.;

Kubinszky Mihály: Györgyi Dénes. Architektúra. Bp., 1974, Akadémiai. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, karcos, kopott kiadói papír védőborítóban.;

Major Máté: Vágó Péter. Architektúra. Bp.,1982, Akadémia. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nylon-kötés, karcos, kopott kiadói papír védőborítóban. + Pierre Vago építész kiállítása a Vigadó Galériában. Bp., 1985, Vigadó Galeria, 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés. Benne egy cikkel.;

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : rad

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF