Bücher: Technik

Zahl der Lose: 123

Strassner, [Albert]: Tabellen für die Einflußlinien und die Momente des durchlaufenden Rahmens. Berlin, 1922, Wilhelm Ernst & Sohn, 4 sztl. lev.+ 59+(1) p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, sérült gerinccel, helyenként sérült lapszélekkel, részben szétváló fűzéssel, az utolsó két lap kijár.
21216.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Prof.dr. A. Geleji: (Geleji Sándor dr).:műszaki munkáiból készült kolligátum. MAgyar és németr nyelvű munkák, kb 15 db egybe kötve. Egészvászon kötésben ca 1950-1960
21217.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Teljesítményrepülők könyve. Bp., 1957., Kossuth, 373 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
21218.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Szűcs József: A repülés ábécéje. Bp., 1954, Ifjúsági Kiadó, 167+1 p. Fekete-fehér fotókkal és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
21219.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Thomas Fuths - Christoph Reifenrath - Stefan Schrahe - Oliver Schrott: Das Grosse Opel-Kadett-Buch. Königswinter,1993,HEEL. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
21220.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Gazsi István: A Dieselmotor szabályozása. I. rész. Bp., 1959, Kohó- és Gépipari Minisztérium. Kiadói papírkötés. + Hidraulikus hajtás. (Az építőipari Nehéz- és Könnyűgépkezelő alaptanfolyamokhoz. Debrecen, 1988, ÉVM Építőgépkelezőket Képző Központ, 140 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
21221.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

21222.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ternai Zoltán: Korszerű gépkocsijavítás. Bp., 1961., Műszaki, 544 p. Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopott, karcos borítóval.
21223.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Gruber József és sz.társai: Ventilátorok. Bp., 1966. Műszaki Könyvkiadó 296 + 1 p. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval
21224.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bokor Balázs: Távolban magyar - Ötvenhatan a Mississippitől nyugatra - dedikált. Kiadói kartonált papírkötésben Bp., 2011. Multimédia
21225.

Rufpreis:
1 800 HUF

Charlotte Maier: Weiter - höher - schneller. Verkehrsgeschichte auf Marken und Medaillen. (Kiállítási katalógus.) München, 1987, Deutsches Museum. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
21226.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bardócz Árpád: Szilicium, mangán, króm és nikkel mennyiségi meghatározása acélokban emissziós szinképelemzéssel. Bp., 1938, Stádium, 80 p.+ 3 (kihajtható) t. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzőkkel.
21227.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF