Bücher: Technik

Zahl der Lose: 123

B. A. Szmirenyin: A rádiótechnika kézikönyve I-II. köt. Főszerk.: - -. Bp., 1952., Nehézipari. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, az I. kötet gerincén sérüléssel.
21191.

Rufpreis:
3 000 HUF

Novák Pál: Festékek és lakkok előállítása. 12 képtáblával, számos gyártási előírással. Bp., 1949. Győző Andor. Javított kiadói papírkötésben + Festék közlönvy. XXVIII. évf. egy szám.
21192.

Rufpreis:
3 000 HUF

21193.

Rufpreis:
2 800 HUF

A. K. Legg: Audi Owners Workshop Manual. Audi 80, 90 & Coupé. Sparkford, 1991, Hanyes. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a borító sarkain kis kopásnyomokkal.
21194.

Rufpreis:
2 800 HUF

Geleji Sándor: A hengerelés erőszükségletének kiszámítása. Bp., 1934. 26 + 12 p A szerző Geleji Sándor (1898-1967) mérnök egyetemi tanár, kétszeres Kossuth díjas, a Weiss Manfréd Művek főmérnöke autográf bejegyzéseivel, még egy különlenyomat hozzá. Félvászon kötésben
21195.

Rufpreis:
2 800 HUF

Korányi Imre: Vas- és hídszerkezetek. Dr. - - müsz. egy. ny. r. tanár. 1950. évi előadási alapján készítette: Tassi Géza tanársegéd. Kézirat gyanánt. Bp., 1950, Műszaki, 117+3 p.+IX t. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21196.

Rufpreis:
800 HUF

Matthias Röcke: Schwertransporter. 800 PS auf Achse. Königswinter, 2004, HEEL Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
21197.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hans-Peter Diedrich: Die deutschen Raketenflugzeuge bis 1945. Oberhaching, 2001, Aviatic Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
21198.

Rufpreis:
2 800 HUF

A Rimamurány-Salgótarjáni Vasmű Részvény-Társaság hengerelt vasgyártmányainak szelvény-gyűjteménye 1914-1915. Profil-Sammlung von Walzwerks-Erzeugnissen der Rimamurány-Salgótarjáner Eisenwerks-Actien-Gesellschaft. Bp.,(1914.) Posner-ny., 214 p.+XVI t. Magyar és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, possessori bejegyzéssel (Löwy Henrik okl. gépészmérnök.)
21199.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Technikai fejlődésünk története. 1867-1927. Kiadja a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Dr. Geleji Sándor (1898-1967), kohómérnök, a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzésével. Bp., 1928, Stádium, 999 p. 1. kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21200.

Technikai fejlődésünk története. 1867-1927. Kiadja a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Dr. Geleji Sándor (1898-1967), kohómérnök, a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzésével.
Bp., 1928, Stádium, 999 p. 1. kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

Rufpreis:
2 800 HUF

Verő József - Káldor Mihály: Fémtan. Bp., 1977, Tankönyvkiadó. Megjelent 3000 példányban. Kiadói nyl-kötés.
21201.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gombás Pál - Kisdi Dávid: Bevezetés a hullámmechanikába és alkalmazásaiba. Bp., 1967, Akadémiai Kiadó. Megjelent 1000 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21202.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF