A Rimamurány-Salgótarjáni Vasmű Részvény-Társaság hengerelt vasgyártmányainak szelvény-gyűjteménye 1914-1915. Profil-Sammlung von Walzwerks-Erzeugnissen der Rimamurány-Salgótarjáner Eisenwerks-Actien-Gesellschaft. Bp.,(1914.) Posner-ny., 214 p.+XVI t. Magyar és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, possessori bejegyzéssel (Löwy Henrik okl. gépészmérnök.)