Vegyes könyvtétel, 4 db: F. A: Barbasov: Marás. Hegedűs János: Kerámia és kőburkolatok, Balázs Gyula: Ragasztástechnika, Kovács Lajos: Műanyag zsebkönyv.
Ipari szakkönyvtár 3 kötete: Farkas Lajos: A vésnök, Czagány Lajos: Bútorasztalos és díszítő munkák, Benedek - Kismarty - Moskovszky - Osoha: Vas- és fémipari anyagismeret. Az utolsó kötet sérült gerinccel, volt könyvtári példány.
Geleji Sándor (1898-1967) mérnök: Die Berechnung der Kräfte und des Arbeitsbedarfs bei der Formgebung in: bildsamen Zustande der Metalle. Bp., 1955, Akadémiai 415p. Kiadói vászonkötésben. A szerző, Geleji Sándor, a Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel.
Ipari Szakkönyvtár sorozat 2 kötete: Nádas László - Korényi János: Kazánfűtés.; Lukovits László - Tündik István: Forgácsolószerszámok élezése. Bp., 1974-1975, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Werkstoffhandbuch Nichteisenmetalle. Herausgegeben von der Deutschen Gesellschaft für Metallkunde im Verein deutscher Ingenieure. Berlin, 1940, VDI-Verlag. Német nyelven. Papírborítóban.
Öntészeti referátumgyűjtemény 1991/1-2. Bp., 1991., Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület. Kiadói papírkötések. + A nehézszínesfém-felhasználás alapvető kérdéseinek vizsgálata, különös tekintettel az anyagtakarékossága. hn., 1982, Tempó-ny. Megjelent 100 példányban. Kiadói papírkötés.