Bücher: Technik

Zahl der Lose: 123

Dr. Ing. Magyari Endre: Amatőr-laboratórium. Rádiótechnikai mérések. Bp., 1946, Győző Andor. Félvászon kötés, kopottas állapotban, benne rádióárlappal.
21203.

Rufpreis:
2 800 HUF

Jesch László - Taraba István: Hová kössem? Erősáramú és egyenáramú villamos kapcsolások zsebkönyve. Bp., 1970, Műszaki. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21204.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vegyes könyvtétel, 4 db: F. A: Barbasov: Marás. Hegedűs János: Kerámia és kőburkolatok, Balázs Gyula: Ragasztástechnika, Kovács Lajos: Műanyag zsebkönyv.
21205.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ipari szakkönyvtár 3 kötete:  Farkas Lajos: A vésnök, Czagány Lajos: Bútorasztalos és díszítő munkák, Benedek - Kismarty - Moskovszky - Osoha: Vas- és fémipari anyagismeret. Az utolsó kötet sérült gerinccel, volt könyvtári példány.
21206.

Ipari szakkönyvtár 3 kötete:
Farkas Lajos: A vésnök, Czagány Lajos: Bútorasztalos és díszítő munkák, Benedek - Kismarty - Moskovszky - Osoha: Vas- és fémipari anyagismeret. Az utolsó kötet sérült gerinccel, volt könyvtári példány.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vitorlázórepülők tankönyve. I. évfolyam. Gyakorlati repülés. hn., én., nyn., 306-486 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
21207.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Geleji Sándor (1898-1967) mérnök: Die Berechnung der Kräfte und des Arbeitsbedarfs bei der Formgebung in: bildsamen Zustande der Metalle. Bp., 1955, Akadémiai 415p. Kiadói vászonkötésben. A szerző, Geleji Sándor, a Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel.
21209.

Geleji Sándor (1898-1967) mérnök:
Die Berechnung der Kräfte und des Arbeitsbedarfs bei der Formgebung in: bildsamen Zustande der Metalle. Bp., 1955, Akadémiai 415p. Kiadói vászonkötésben. A szerző, Geleji Sándor, a Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel.

Rufpreis:
2 400 HUF

Geleji Sándor: A fémek képlékeny alakításának elmélete. Bp., 1967., Akadémiai, 422 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.  A szerző, Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a hagyatékából.
21210.

Geleji Sándor: A fémek képlékeny alakításának elmélete. Bp., 1967., Akadémiai, 422 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.

Rufpreis:
2 400 HUF

Közművesítés 1-3.: 1. köt.: Települések közművei. 2. köt.: Vízellátás. 3. köt.: Vízelvezetés. Szerk.: Hunyady Domokos. Bp., 1968., Műszaki. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítókkal, egy kötet sérült gerinccel, két kötet borítóján címkével, két kötet javított kötéssel, a 3. kötet kötése kissé laza és lapélei foltosak.
21211.

Rufpreis:
800 HUF

Ipari Szakkönyvtár sorozat 2 kötete: Nádas László - Korényi János: Kazánfűtés.; Lukovits László - Tündik István: Forgácsolószerszámok élezése. Bp., 1974-1975, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
21212.

Rufpreis:
2 400 HUF

Werkstoffhandbuch Nichteisenmetalle. Herausgegeben von der Deutschen Gesellschaft für Metallkunde im Verein deutscher Ingenieure. Berlin, 1940, VDI-Verlag. Német nyelven. Papírborítóban.
21213.

Rufpreis:
2 400 HUF

Cipészipari ismeretek. Ipari Szakkönyvtár 28-30. Összeáll.: Az Ipari Szakkönyvtár szerkesztőbizottsága. Bp., Pallas. Kiadói félvászon kötés, gerinc sérült, viseltes állapotban.
21214.

Rufpreis:
2 400 HUF

Öntészeti referátumgyűjtemény 1991/1-2. Bp., 1991., Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület. Kiadói papírkötések. + A nehézszínesfém-felhasználás alapvető kérdéseinek vizsgálata, különös tekintettel az anyagtakarékossága. hn., 1982, Tempó-ny. Megjelent 100 példányban. Kiadói papírkötés.
21215.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF