Demetrovics János - Jordan Denev - Radiszlav Pavlov: A számítástudomány matematikai alapjai. Két szerző, Demetrovics János és Radiszlav Pavlov által DEDIKÁLT példány. Bp., 1985., Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.
Apor Dezső - Nagy Béla (szerk.): Híres feltalálók. Az akarat és tudás hősei. Bp., [1927], Athenaeum, 206 p. Második kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, a címlapon sarokhiánnyal, helyenként kissé foltos lapokkal.