Bücher: Technik

Zahl der Lose: 123

Dr. Dimitris N. Chorafas: Local Area Network Reference. DEDIKÁLT! New York,(1989.),McGraw - Hill Book Co. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
21276.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

21277.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Apor Dezső - Nagy Béla (szerk.): Híres feltalálók. Az akarat és tudás hősei. Bp., [1927], Athenaeum, 206 p. Második kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, a címlapon sarokhiánnyal, helyenként kissé foltos lapokkal.
21278.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF