Bücher: Technik

Zahl der Lose: 123

21167.

Rufpreis:
4 000 HUF

Simonyi Károly: Villamosságtan. Bp., 1962, Akadémiai Kiadó. 2., javított és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21168.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vajda Pál: A hetvenötéves transzformátor. [Bp.], 1961., Művelődésügyi Minisztérium, 43 p.+XXIV (fekete-fehér képtáblák) t. Megjelent 1000 példányban! Kiadói papírkötés.
21169.

Rufpreis:
4 000 HUF

Magyar László: Az órás. Ipari szakkönyvtár. Bp.,1976, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés. Gerincen kis sérüléssel
21170.

Rufpreis:
4 000 HUF

Molnár János: A rádiótelefon elméleti és gyakorlati ismertetése, rádióamateur kézikönyv. Bp., 1924., Műszaki Könyvkiadó. 154 (6)p. Félvászon kötésben
21171.

Rufpreis:
4 000 HUF

Serényi Ferenc (szerk.): Bőr- és szőrmeipari kézikönyv. Bp., 1961, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21172.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vajda György: Nyersbőrismeret. Bp., 1952, Könnyűipari Kiadó. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
21173.

Rufpreis:
4 000 HUF

Repülőmérnökök kézikönyve. Szerk.: V. G. Alekszandrov. Moszkva, 1973, "Transzport", 591+[1] p. Kiadói egészvászon-kötés, helyenként ázásnyomokkal, "Malév Reptechnikai Könyvtár" bélyegzőkkel. Megjelent 110 példányban.
21174.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bihari Sándor: Kis lakatos. Kis Technikus Könyvtár. Bp., 1961, Táncsics. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban
21175.

Rufpreis:
4 000 HUF

Magyar Ferenc: A négy és kétütemű, kerekes és lánctalpas traktorok ismertetése, kezelése és javítása. Szeged, 1944, szerzői kiadás, 144 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel.
21176.

Rufpreis:
4 000 HUF

21177.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

21178.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF