Bücher: Technik

Zahl der Lose: 123

3 db festéssel kapcsolatos kiadvány - Fehér Kálmán: Festés, tapétázás, mázolás. Bp., 1986. + Somlay Tibor: Festés otthonunkban. Bp., 1972, Budalakk. + Tapétázási tanácsadó barkácsolóknak. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21240.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db kiadvány - Csapó Károly: Lakatos-szerelő munkák a ház körül. Bp., 1969, Táncsics. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. + A Fővárosi Vízművek tájékoztatója a vízvezeték-szerelvények házilagos javításához
21241.

Rufpreis:
2 000 HUF

F. A. Barbasov: Marás. Bp., 1979, Műszaki. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé gyűrött borítószélekkel. + Pallai Sándor: Fémdíszmű. Lakásdíszek, divatékszerek. Bp.,1976, Műszaki. 2. kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
21242.

Rufpreis:
2 000 HUF

21243.

Rufpreis:
1 800 HUF

Marx György: Kvantummechanika. Bp., 1971., Műszaki, 290+1 p. Kiadói egészvászon-kötés.
21244.

Rufpreis:
1 800 HUF

Räder, Autos und Traktoren. Erfindungen aus Mannheim Wegbereiter der mobilen Gesellschaft. Mannheim, 1986, Landesmuseum für Technik und Arbeit in Mannheim. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
21245.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Gillemot László: Szerkezeti anyagok technológiája I-II. Bp., 1966, Tankönyvkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21246.

Rufpreis:
1 800 HUF

21247.

Rufpreis:
1 200 HUF

Th. Tecklenburg: Handbuch der Tiefbohrkunde Band II. Das Spülbohrsystem. [Mélyfúrás kézikönyve II. köt.: Az irányított fúrórendszer.] Berlin,(1887.), W. & S. Loewenthal, VIII+140+2 p.+XV (közt 13 litográfiával) t. Szövegközti fametszetű képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, régi bélyegzésekkel, a borítón címkével.
21248.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

21249.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Geleji (Sándor), Alexander: Bildsame Formung der Metalle in Rechnung und Versuch Berlin 1961.Akademie-Verl., 1961. 754p. Kiadói Vászonkötésben.
21250.

Rufpreis:
1 600 HUF

Geleji (Sándor) Alexander: Výpočet sil a spotřeby energie při tváření kovů. DEDIKÁLT. Praha. 1955.254p. Kiadói vászonkötésben
21251.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF