Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 752

Scharff, Anton (1845-1930) 1947. "Az Országos Iparegyesülettől" bronz, kétoldalas, vert emlékérem "Ramoszetter és Riedler-er Vegyészeti Vállalatnak Budapest 1947." gravírozással (57mm) T:AU
31950.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

31951.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / '... Én is a növendékük voltam...' 1810-1816" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31952.

Rufpreis:
2 000 HUF

Siklódy Lőrinc (1876-1945) DN "Sárospataki Diáknapok" kétoldalas öntött bronz plakett (78mm) T:XF, ragasztó
31953.

Rufpreis:
1 600 HUF

Soltra Elemér (1922-2013) 1992. "Kétszáz éves a csurgói gimnázium" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU kis patina
31954.

Rufpreis:
4 000 HUF

Soltra Elemér (1922-2013) 1992. "Kétszáz éves a csurgói gimnázium / 1792-1992" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) kapszulában T:AU kis patina
31955.

Rufpreis:
4 000 HUF

Soltra Elemér (1922-2013) 1992. Kétszáz éves a csurgói gimnázium kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) díszdobozban T:AU
31956.

Rufpreis:
4 000 HUF

Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. "Bem József" egyoldalas bronz plakett (92x67mm) T:AU Hungary 1954. "József Bem" one-sided bronze plaque. Sign.: László Solymári Valkó (92x67mm) C:AU
31957.

Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. "Bem József" egyoldalas bronz plakett (92x67mm) T:AU
Hungary 1954. "József Bem" one-sided bronze plaque. Sign.: László Solymári Valkó (92x67mm) C:AU

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. "Liszt Ferenc" egyoldalas, öntött, bronz emlékplakett (65x90mm) T:AU patina
31958.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Solymári Valkó László (1909-1984) 1955. "Gioacchino Antonio Rossini 1702-1868" egyoldalas, öntött, bronz plakett (82mm) T:AU,XF patina
31959.

Rufpreis:
12 000 HUF

Solymári Valkó László (1909-1984) 1955. "Johannes Brahms 1833-1897" egyoldalas, vert, bronz plakett (85mm) T:AU
31960.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sülle Mária 2000. "Magyar Millennium" PP emlékérem hátlapi verőtöve, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (23mm)
31961.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF