Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3460471
31950
515
30000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Scharff, Anton (1845-1930) 1947. "Az Országos Iparegyesülettől " bronz, kétoldalas, vert emlékérem "Ramoszetter és Riedler-er Vegyészeti Vállalatnak Budapest 1947. " gravírozással (57mm) T:AU 3228315
31951
515
Numismatik
3479896
31952
515
Numismatik
Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / '... Én is a növendékük voltam...' 1810-1816 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
3391421
31953
515
Numismatik
Siklódy Lőrinc (1876-1945) DN "Sárospataki Diáknapok" kétoldalas öntött bronz plakett (78mm) T:XF, ragasztó 3479220
31954
515
Numismatik
Soltra Elemér (1922-2013) 1992. "Kétszáz éves a csurgói gimnázium" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU kis patina 3479800
31955
515
Numismatik
Soltra Elemér (1922-2013) 1992. "Kétszáz éves a csurgói gimnázium / 1792-1992" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) kapszulában T:AU kis patina 3478669
31956
515
Numismatik
Soltra Elemér (1922-2013) 1992. Kétszáz éves a csurgói gimnázium kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) díszdobozban T:AU
3460272
31957
515
Numismatik
Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. "Bem József " egyoldalas bronz plakett (92x67mm) T:AU Hungary 1954. "József Bem " one-sided bronze plaque. Sign.: László Solymári Valkó (92x67mm) C:AU
3460645
31958
515
Numismatik
Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. "Liszt Ferenc" egyoldalas, öntött, bronz emlékplakett (65x90mm) T:AU patina 3460533
31959
515
Numismatik
Solymári Valkó László (1909-1984) 1955. "Gioacchino Antonio Rossini 1702-1868" egyoldalas, öntött, bronz plakett (82mm) T:AU,XF patina 3460520
31960
515
Numismatik
Solymári Valkó László (1909-1984) 1955. "Johannes Brahms 1833-1897" egyoldalas, vert, bronz plakett (85mm) T:AU
3321392
31961
515
Numismatik
Sülle Mária 2000. "Magyar Millennium" PP emlékérem hátlapi verőtöve, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (23mm)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF