https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 752
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3480409
31938
515
0
2400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Rajki László (1939-) 1989. "Móricz Zsigmond Kör Szentendre" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina 3480626
31939
515
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Rajki László (1939-) 1992. "MÉE - MZS. emlékbizottság 1992. / 1879. Tiszacsécse - Móricz Zsigmond - 1942. Leányfalu " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 3437885
31940
515
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Reményi József (1887-1977) 1976. "Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet - 1901-1976 " egyoldalas, öntött bronz emlékérem (40mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3419792
31941
515
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Renner Kálmán (1927-1994) / Szabó Géza (1939-) 1991. "Gróf Széchenyi István / MÉE Sopron XXI. Vándorgyűlés " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU, patina Adamo SN3
Das Lot is nicht erreichbar
3460566
31942
515
0
10000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Renner Kálmán (1927-1994) 1976. "Tiziano Vecello / Titianvs" kétoldalas, öntött, bronz emlékérem (106mm) T:AU 3371403
31943
515
0
5000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "A fiatalok tökéletes nevelése szabadságszerető hazában kötelesség / Gróf Széchenyi István 200. születési évfordulójára - A Széchenyi Kör, a Széchenyi Társaság 1991" öntött bronz emlékérem (100mm) T:AU 3480212
31944
515
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / MÉE XXI. Vándorgyűlése Sopron 1991. augusztus 3-4" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Das Lot is nicht erreichbar
3438241
31945
515
0
9000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Renner Kálmán (1927-1994) DN "A szép magyar beszédért - Győr - Kazinczy Ferenc / Jót s jól! " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (78mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3425021
31946
515
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Renner Kálmán (1927-1994) DN(~1960) "Országos Diáknapok Sopron " egyoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem (80mm) T:AU 3244471
31947
515
0
20000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Rónay Attila (1971- ) A Pénzverő "Magyar Festők" teljes ( Munkácsy Mihály, Csontváry Kosztka Tivadar, Vasarely Victor, Szinyei Merse Pál) Cu-Zn emlékérem sorozata, fa díszdobozban, tanúsítvánnyal (42x55mm) T:UNC,AU
Das Lot is nicht erreichbar
3143551
31948
515
0
6000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Rónay Kázmér (1883-) ~1930-1940. "A Szent István Gimnázium kitűnő tanulójának" hadifém emlékérem (51mm) T:AU / Hungary ~1930-1940. "For the exceptional student of the St. Stephens Grammar School" war metal commemorative medallion. Sign.: Kázmér Rónay (51mm) C:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3425133
31949
515
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Rózsa Péter (1936-2015) ~1970-1980. "MN (Magyar Néphadsereg) Hiradóverseny " kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti, sérült dísztokban (96mm) T:AU Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse