Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 752

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1920. "Horthy Miklós 1920" egyoldalas bronz fali plakett, hátlapon csavarmenet kialakítva a felfüggesztéshez (236mm) T:XF patina, festékfoltok Hungary 1920. "Horthy Miklós 1920" hangable bronze plaque, with screw thread on reverse. Sign.: János Zsákodi Csiszér (236mm) C:XF patina, paint spots
32062.

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1920. "Horthy Miklós 1920" egyoldalas bronz fali plakett, hátlapon csavarmenet kialakítva a felfüggesztéshez (236mm) T:XF patina, festékfoltok
Hungary 1920. "Horthy Miklós 1920" hangable bronze plaque, with screw thread on reverse. Sign.: János Zsákodi Csiszér (236mm) C:XF patina, paint spots

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

1971. "Magyar Szabványügyi Hivatal / MSZ - Kiemelkedő Szabványosítási Munkáért" kétoldalas bronz érdemérem eredeti tokban, adományozói okirattal és levéllel (70mm) T:AU
32063.

Rufpreis:
1 800 HUF

1973. "Papíripari Vállalat Csepeli Papírgyára / Kiváló gyár" kétoldalas bronz emlékérem, eredeti céglogós tokban (72mm) T:AU
32064.

Rufpreis:
4 000 HUF

1978. "BLV - Budapesti Lakásépítő Vállalat 30" fém emlékérem eredeti tokban (71mm) T:AU
32065.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "..aki szüntelenül jót tesz szüntelenül imádkozik" egyoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: SDG (69mm) T:AU
32066.

Rufpreis:
3 000 HUF

DN "1917-1967" munkást ábrázoló egyoldalas, öntött bronz emlékérem, feltehetőleg a "nagy októberi szocialista forradalom" 50. évfordulója alkalmából (78mm) T:AU
32067.

Rufpreis:
1 800 HUF

zzz DN "1917-1967" munkást ábrázoló egyoldalas, öntött bronz emlékérem, feltehetőleg a "nagy októberi szocialista forradalom" 50. évfordulója alkalmából (78mm) T:AU
32068.

Rufpreis:
1 800 HUF

DN "20 éves a Miskolci Kertbarát Mozgalom / Alkotó együttműködésért" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, névre szóló gravírozással a hátoldalán (88mm) T:AU,XF, patina
32069.

Rufpreis:
2 400 HUF

DN "20 éves az elektromodul" bronz emlékérem (50x50mm) T:AU
32070.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "20 éves Szövetkezeti Munkáért" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (101,5x104mm) T:AU
32071.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "45 éves törzsgárda tagságért" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (93mm) T:AU
32072.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

DN "A Heves megyei Állami Építőipari Vállalatnál Végzett Munkáért" (2xklf) "10 év után" + "15 év után" egyoldalas bronz + fehérfém emlékplakett (53,5x71,5mm) T:XF, karc
32073.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF