Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 752

zzz DN "A honi iparért..." Au PP emlékérem előlapi verőtőve, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben (38mm)
32074.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

DN "A Közművelődésért 40 - Belügyminisztérium" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti, kopott tokban (75mm) T:AU
32075.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Alkotó Ifjúsági Pályázat FMKT-FAT" egyoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU
32076.

Rufpreis:
1 800 HUF

DN "A munkában telt évekért" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (94mm) T:AU
32077.

Rufpreis:
2 400 HUF

DN "A Szocialista Külkereskedelemért - 40. év" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett, hátoldalán névre szóló gravírozással, eredeti tokban (73,5mm) + ~1960-1980. "A Vállalat Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád" aranyozott, műgyantás jelvény miniatűrrel, eredeti, sérült tokban T:AU, patina
32078.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

DN "Baja" egyoldalas, öntött bronz horgász / halász emlékérem, falra akasztható fa talapzaton (érem: 101mm ; talapzat: ~129x132mm) T:AU
32079.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

DN "Balaton" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátoldalán névre szóló- és "ALU S.C. A Vitorlás sportért" gravírozással (69mm) T:AU, patina, peremhiba
32080.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

DN "Berzsenyi Dániel Gimnázium BP. / ...S szabad nép tesz csuda dolgokat." kétoldalas bronz emlékérem. Szign.:SZ (69mm) T:XF
32081.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "Borsodi ércelőkészítő mű" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (90mm) T:XF
32082.

Rufpreis:
3 000 HUF

DN "Budapest Főváros Közgyűlése Oktatási Bizottsága - Pro Educationis" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP
32083.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

DN "Continental Rubber Industrial Kft. - Alapítva Szegeden 1966-ban / Continental" ezüstpatinázott fém plakett (60mm) T:AU
32084.

Rufpreis:
3 000 HUF

DN "Csongrád Megyei Tervező Vállalat" egyoldalas bronz plakett, eredeti tokban (85mm) T:AU
32085.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF