Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 752

Sz. Egyed Emma (1935-2016) 2010. "HUNFILA 2010 Sopron - Nemzetközi Bélyegkiállítás - 83. Bélyegnap" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, sérült dísztokban (42,5mm) T:AU, (eredetileg PP)
31962.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szabó Ferenc (1944-) 1981. "Noninvaziv Kardiológiai Vizsgálati Módszerek - I. Tudományos Kollokvium / Esztergom" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:XF, pici ph., patina
31963.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szabó Géza (1939-) 1990. MÉE Nagykanizsa / A török alóli felszabadulás 300. évfordulójára - Gróf Batthyány Ádám az ostromló seregek fővezére 1690." bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo NK3
31964.

Szabó Géza (1939-) 1990. MÉE Nagykanizsa / A török alóli felszabadulás 300. évfordulójára - Gróf Batthyány Ádám az ostromló seregek fővezére 1690." bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo NK3

Rufpreis:
3 000 HUF

31965.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Szabó Iván (1913-1998) 1950. "Magyar Táncművészeti Főiskola" egyoldalas, öntött bronz plakett tokban (94mm) + "Magyar Táncművészeti Egyetem" gravírozott plexi levélnehezék (77x50x50mm) T:XF
31966.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megye / Kisfaludi Strobl Zsigmond" ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo ZE1
31967.

Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megye / Kisfaludi Strobl Zsigmond" ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Adamo ZE1

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "A szláv írásbeliség megteremtői Pannóniai tevékenységének emlékére / 15 éves a magyar éremgyűjtők Zala megyei csoportja, 1985. Zalaegerszeg - Zala vár" ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo ZE4
31968.

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "A szláv írásbeliség megteremtői Pannóniai tevékenységének emlékére / 15 éves a magyar éremgyűjtők Zala megyei csoportja, 1985. Zalaegerszeg - Zala vár" ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo ZE4

Rufpreis:
2 000 HUF

31969.

Adamo ZE4

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "A szláv írásbeliség megteremtői pannóniai tevékenységének emlékére / 15 éves a magyar éremgyűjtők Zala megyei csoportja,1985. Zalaegerszeg - Zala vár" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (35,62g/0.800/42,5mm) T:AU patina Adamo ZE4
31970.

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "A szláv írásbeliség megteremtői pannóniai tevékenységének emlékére / 15 éves a magyar éremgyűjtők Zala megyei csoportja,1985. Zalaegerszeg - Zala vár" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (35,62g/0.800/42,5mm) T:AU patina
Adamo ZE4

Rufpreis:
8 000 HUF

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "Deák Ferenc - A haza bölcse / MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo ZE3
31971.

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "Deák Ferenc - A haza bölcse / MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo ZE3

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31972.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31973.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF