Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 752

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium - Stephanus Rex (Szent István)" emlékérem gipsz előlapi nagyminta tervezet (140mm) T:AU,XF RRR! / Hungary 1996. "Millecentenary of Hungary - Stephanus Rex (St. Stephen)" medallion's obverse large plaster sample. Sign.: Zsuzsanna Csóka (140mm) C:AU,XF RRR!
31710.

Rufpreis:
10 000 HUF

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1998. "Perczel Mór honvédtábornok 1811-1899 / MÉE - A szabadságharc 150. évfordulójára - Az ozorai győztes" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU kis patina Adamo BP46
31711.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1998. "Perczel Mór honvédtábornok 1811-1899 / MÉE - A szabadságharc 150. évfordulójára - Az ozorai győztes" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU kis patina
Adamo BP46

Rufpreis:
2 000 HUF

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1949. "Dr. Illyés László 1949 / Parag-ra-phuss" kétoldalas, öntött, bronz emlékérem (70mm) T:AU,XF patina
31712.

Rufpreis:
10 000 HUF

Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "Szabó István 1898-1969 / Tanítványai és tisztelői" bronz emlékplakett, peremén "10"-es sorszámmal! (92mm) T:AU,XF
31713.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Csúcs Viktória (1934-) 1973. "MÉE Budapest - Magyarország" Ag tagsági emlékérem (25,08g/0.800/42,5mm) + Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem T:UNC patina
31714.

Rufpreis:
12 000 HUF

Csúcs Viktória (1934-) 1973. "MÉE Budapest - Magyarország" jelzett Ag tagsági érem (24,71g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo BP5
31715.

Csúcs Viktória (1934-) 1973. "MÉE Budapest - Magyarország" jelzett Ag tagsági érem (24,71g/0.800/42,5mm) T:AU
Adamo BP5

Rufpreis:
8 000 HUF

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) + 1988. "20 éves a MÉE Fejér Megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" bronz emlékérem kapszulában T:UNC
31716.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC Adamo NK1
31717.

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC
Adamo NK1

Rufpreis:
1 600 HUF

31718.

Adamo NK1

Rufpreis:
1 600 HUF

Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31719.

Rufpreis:
800 HUF

31720.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem eredeti, plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC
31721.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF