Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 752
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3239979
31710
515
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium - Stephanus Rex (Szent István)" emlékérem gipsz előlapi nagyminta tervezet (140mm) T:AU,XF RRR! / Hungary 1996. "Millecentenary of Hungary - Stephanus Rex (St. Stephen)" medallion's obverse large plaster sample. Sign.: Zsuzsanna Csóka (140mm) C:AU,XF RRR!
3479108
31711
515
Numismatik
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1998. "Perczel Mór honvédtábornok 1811-1899 / MÉE - A szabadságharc 150. évfordulójára - Az ozorai győztes" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU kis patina Adamo BP46 3460579
31712
515
Numismatik
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1949. "Dr. Illyés László 1949 / Parag-ra-phuss" kétoldalas, öntött, bronz emlékérem (70mm) T:AU,XF patina 3410189
31713
515
6500
Numismatik
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "Szabó István 1898-1969 / Tanítványai és tisztelői " bronz emlékplakett, peremén "10"-es sorszámmal! (92mm) T:AU,XF
3264261
31714
515
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "MÉE Budapest - Magyarország " Ag tagsági emlékérem (25,08g/0.800/42,5mm) + Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem T:UNC patina
3419137
31715
515
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "MÉE Budapest - Magyarország " jelzett Ag tagsági érem (24,71g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo BP5 3404162
31716
515
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) + 1988. "20 éves a MÉE Fejér Megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján " bronz emlékérem kapszulában T:UNC
3370953
31717
515
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC Adamo NK1
3370954
31718
515
Numismatik
3191270
31719
515
Numismatik
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 3480545
31720
515
Numismatik
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
3476364
31721
515
Numismatik
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem eredeti, plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF