Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 332

Annette von Aretin - Dietmar Mitschke: Mein Englischer Garten. München, 2001, Nymphenburger. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19060.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sós Judit - Farkas Zoltán: Erdély útikönyv. Bp., 2005, Jel-Kép Bt. Kiadói papírkötés, foltos lapélekkel.
19061.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Fehrentheil-Gruppenberg László: Szigligeti séták. 1. füzet: Kikötő - Vár - Réhely - Rókarántó. Szigliget Életrajza I. Bp., 1937, szerzői kiadás (Egyesült Kő- Könyvnyomda), 23+[1] p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
19062.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szilágyi Ferenc: Kőrösi Csoma Sándor hazai útja. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 1. Bp., 1966, Akadémiai Kiadó, 91+[5] p.+ 7 t. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval. Megjelent 1000 példányban.
19063.

Rufpreis:
2 000 HUF

Negyedszázad a II. kerületben 1945-1970. Szerk.: Dömötör László. Bp., 1970, II. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói nyl-kötésben.
19064.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Magas Tátra részletes kalauza. 105 képpel és 14 térképmelléklettel. Szerk.: Hefty Gy. Andor és Dr. Vigyázó János. Dr. Thirring - Dr. Vigyázó: Részletes magyar utikalauzok 12. Késmárk - Bp., 1931., Turistaság és Alpinizmus,(Ifj. Kellner Ernő-ny.), 260+8 p.+7 (térképek) t. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, szakadt borítóval, hiányzó térképekkel (csak 7 térkép a 14 helyett), két lap sarkán hiánnyal (könyv végén, reklámokkal illusztrált oldalak.)
19065.

Rufpreis:
2 000 HUF

19066.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vecsey András: Tabán egykor és ma. Előszó: Buzinkay Géza. Bp.,(2006),C+S Bt. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19067.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fekete István: Zsellérek. [Bp.],én., Nesztor. Kiadói papírkötés.
19068.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csákányi Lajos - Götze Krisztina: Rózsadomb és vidéke tegnap és ma. Bp., én., C+S. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
19069.

Rufpreis:
1 600 HUF

Horváth József: Vörösberény története. Vörösberény, 1979, Szerzői, (Mozirota-ny.), 156 p. Megjelent 1500 példányban. Kiadói papírkötés.
19070.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vecsey Lajos: A szombathelyi királyi líceum alapítása és első évei. 1793-1808. Publicationes Sabarienses - A Vasi Szemle könyvei 2. sz. Szombathely, 1934, Vasvm. Múzeumok Barátainak Egyesülete, 93+[3] p. Kiadói papírkötés.
19071.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF