Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 332

Demeter Zsófia - Gelencsér Ferenc: Székesfehérvár Anno... Örvendezz, Királyi Város! Regia Rex Nyomda, 2002. 255 old. Kiadói kartonált papíkötésben
19156.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Pomáz. Természeti kincseink, történelmünk, kulturális örökségünk. Szerk.: Laszlovszky József-Borbélyné Radics Ibolya, Könczöl Dánielné. Pomáz, 2001, Pomáz Város Önkormányzata. Kiadói papírkötés. Csak 1500 pld
19157.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

19158.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Sebők Imre - Schultz Aurél: Tengereken túl. Bp., 1913,"Élet", 197+9 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.
19159.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

19160.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Emlékkönyv Abda község áttelepülésének és temploma felszentelésének 150. évfordulójára. Szerk.: Somogyi Éva, Figler András. Abda, 1995., Abda Község Önkormányzata, 122 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
19161.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Barsi Ernő: Abdai néphagyományok Kaszás Ferencné Somogyi Teréz emlékezetében. Abda, 1995., Abda Község Önkormányzata, 146 p. Kiadói papírkötés.
19162.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Zselici dolgozatok V. Szerk.: Jáger Mária. Kaposvár, 1981., Somogy m. Múzeumok Igazgatósága, 202 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.
19163.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Göncz József - Bognár Béla: Szép Erdélyünk IV. Erős várak, büszke kastélyok. Kordokumentumokon, és történelmi képeslapokon. Sopron, 2006., Szép Sopronunk Kft, 144 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19164.

Rufpreis:
2 400 HUF

[Luigi Amedeo di Savoia-Aosta, duca degli Abruzzi (1873-1933)] Szavójai Lajos Amádé: Az ,,Észak Csillaga" (,,Stella Polare") az Északi Sarktengeren 1899-1900. Ford.: Darvai Móric. I-II. köt. Bp., [1902], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 218 p.+ 18 t.+ 1 (kihajtható panorámakép) t.; 199+(1) p.+ 6 t.+ 1 (panorámakép) t.+ 2 (térképek) t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
19165.

Rufpreis:
3 000 HUF

"Földrajzi képek. Az ifjuság könyve II. köt.": Hanusz István: Déleurópából föld- és néprajzi képek. Ifjusági Könyvtár.; Hanusz István: Közép-Európából föld- és néprajzi képek. Ifjusági Könyvtár.; Morvay Győző: Egy eltemetett város. (Pompéji.) Ifjusági Könyvtár. Pozsony - Bp., [1896-1897], Stampfel Károly, 110+2;+102+2,+79+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói szecessziós egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
19166.

"Földrajzi képek. Az ifjuság könyve II. köt.":
Hanusz István: Déleurópából föld- és néprajzi képek. Ifjusági Könyvtár.;
Hanusz István: Közép-Európából föld- és néprajzi képek. Ifjusági Könyvtár.;

Rufpreis:
3 000 HUF

19167.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF