19158.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 600 HUF
9,76 EUR, 11,25 USD
Antal Domonkosné: Kocsér története. Fejezetek a százéves község múltjából és jelenéből. Kocsér, 1977. Új élet MGTSz. 453p. + XXX. t Kiadói vászonkötésben. Ajándékozási sorokkal.