Keöpe Viktor: Cejlon, az éden szigete. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1934], Franklin-Társulat, 189+(3) p.+ 24 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, kopottas gerinccel, kissé kopottas állapotban.
1998 Budapesti Negyed VI. évf. 4. sz. Hanák Péter - A város polgára. Szerk.: Pető Andrea. Bp., 2001, Budapest Főváros Levéltára. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Fónod Gyula: Csabdi története. Az István Király Múzeum Közleményei B. sorozat 29. Székesfehérvár, 1970. + Szebényi Zsoltné(szerk.): A Somlyóról nézve. Csabdi, Vasztély. H.n., 2000. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.