Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 332

Keöpe Viktor: Cejlon, az éden szigete. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1934], Franklin-Társulat, 189+(3) p.+ 24 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, kopottas gerinccel, kissé kopottas állapotban.
19324.

Rufpreis:
1 000 HUF

19325.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Lazistan, Eugen: Bratislava. 1965, Vydavatelstvo Osveta. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19326.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Horváth József: Budapest fürdői. Bp., 1974. Pannónia. DEDIKÁLT. 209p. + térkép melléklet Egészvászon kötésben, papír védőborítóval. A védőborítón enyhe gyűrődés.
19327.

Rufpreis:
800 HUF

Fónod Gyula: Csabdi története. Az István Király Múzeum Közleményei B. sorozat 29. Székesfehérvár, 1970. + Szebényi Zsoltné(szerk.): A Somlyóról nézve. Csabdi, Vasztély. H.n., 2000. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.
19328.

Rufpreis:
800 HUF

4 db Balatonnal, fürdőkkel kapcsolatos kiadvány: Keszthely, Balatoni múzeum, Hajók a Balatonon, Harkány, fürdőtörténet, Bük
19329.

Rufpreis:
800 HUF

Czakó István: Ezredévi emlékkönyv az egri főegyházmegye alapításának 1000. éve alkalmából. Eger, Csathó és Tsa. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19330.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

1966 Debreceni református kollégium és Nagytemplom 80p. Képes kiadvány
19331.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF