Herbert Wendt: A lá découverte des peuples de la terre. 1962, Arthaud. Francia nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Bekötött papírborítókkal. Átkötött egészvászon-kötés.
Zima v slovenskych horách (Tél a szlovák hegyekben). Fekete-fehér képeskönyv szlovák szöveggel, orosz, német és magyar nyelvű melléklettel. A fotók többek között a Magas-Tátra, Fátra, Kis-Kárpátok területén készültek. Bratislava, 1961, Vydavatelstvo Osveta. Kiadói, kissé foltos egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóval.
Eugen Roth: München so wie es war. Ein Bildband von - - . Düsseldorf, 1992, Droste. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Sven Hedin utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon kötés, fotókkal illusztrált, kopottas állapotban.
Thaddäus Troll: Vom Reiz der Landschaft. 117 Farbfotos aus Deutschland mi Texten von: - -. Künzelsau - Augsburg - Salzburg, 1975., Sigloch Service. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német, angol és francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.