https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 332

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gööck, Roland: Kleiner Bummel durch die Volksfeste Europas. Gütersloh, é.n., Praesentverlag Heinz Peter. Német nyelven. 112p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
1
19312.

Gööck, Roland: Kleiner Bummel durch die Volksfeste Europas. Gütersloh, é.n., Praesentverlag Heinz Peter. Német nyelven. 112p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herbert Wendt: A lá découverte des peuples de la terre. 1962, Arthaud. Francia nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Bekötött papírborítókkal. Átkötött egészvászon-kötés.
1
19313.

Herbert Wendt: A lá découverte des peuples de la terre. 1962, Arthaud. Francia nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Bekötött papírborítókkal. Átkötött egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyarország múzeumai. Múzeumlátogatók kézikönyve. Bp., 1996, Kulturtrade. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19314.

Magyarország múzeumai. Múzeumlátogatók kézikönyve. Bp., 1996, Kulturtrade. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Boros Fortunát: Csíksomlyó, a kegyhely. Csíkszereda,1994,Pallas-Akadémia, 178+1 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
19315.

Boros Fortunát: Csíksomlyó, a kegyhely. Csíkszereda,1994,Pallas-Akadémia, 178+1 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zima v slovenskych horách (Tél a szlovák hegyekben). Fekete-fehér képeskönyv szlovák szöveggel, orosz, német és magyar nyelvű melléklettel. A fotók többek között a Magas-Tátra, Fátra, Kis-Kárpátok területén készültek. Bratislava, 1961, Vydavatelstvo Osveta. Kiadói, kissé foltos egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóval.
1
19316.

Zima v slovenskych horách (Tél a szlovák hegyekben). Fekete-fehér képeskönyv szlovák szöveggel, orosz, német és magyar nyelvű melléklettel. A fotók többek között a Magas-Tátra, Fátra, Kis-Kárpátok területén készültek. Bratislava, 1961, Vydavatelstvo Osveta. Kiadói, kissé foltos egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szalai Katalin: Móri kiskódex. Írta és rajzolta: - - . 15 lap, színes illusztrációkkal, kiadói mappában, 21x14 cm
1
19317.

Szalai Katalin: Móri kiskódex. Írta és rajzolta: - - . 15 lap, színes illusztrációkkal, kiadói mappában, 21x14 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eugen Roth: München so wie es war. Ein Bildband von - - . Düsseldorf, 1992, Droste. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19318.

Eugen Roth: München so wie es war. Ein Bildband von - - . Düsseldorf, 1992, Droste. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sven Hedin utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon kötés, fotókkal illusztrált, kopottas állapotban.
1
19319.

Sven Hedin utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon kötés, fotókkal illusztrált, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1989 2 db kiadvány: Barta Gábor: Erdély 1-2. H.n., 1989, Progresszió GT, 54+2 p és 54+2 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés
1
19320.

1989 2 db kiadvány: Barta Gábor: Erdély 1-2. H.n., 1989, Progresszió GT, 54+2 p és 54+2 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Orbánné dr. Horváth Márta (szerk.): Gyárváros Győrben. Egy munkástelep története. Győr, 2007. Gyárvárosiak Baráti Köre Egyesület. Fotókkal illusztrált kötet. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
19321.

Orbánné dr. Horváth Márta (szerk.): Gyárváros Győrben. Egy munkástelep története. Győr, 2007. Gyárvárosiak Baráti Köre Egyesület. Fotókkal illusztrált kötet. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Thaddäus Troll: Vom Reiz der Landschaft. 117 Farbfotos aus Deutschland mi Texten von: - -. Künzelsau - Augsburg - Salzburg, 1975., Sigloch Service. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német, angol és francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
1
19322.

Thaddäus Troll: Vom Reiz der Landschaft. 117 Farbfotos aus Deutschland mi Texten von: - -. Künzelsau - Augsburg - Salzburg, 1975., Sigloch Service. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német, angol és francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szacsvay Imre - Szacsvay Péter - Legeza László: Kárpátalja. Bp., Officina Nova. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
19323.

Szacsvay Imre - Szacsvay Péter - Legeza László: Kárpátalja. Bp., Officina Nova. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse