Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 332

Marco Polo utazásai. Bp., é.n., Könyvmíves Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
19264.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kovács Péter-Szelényi Károly: Székesfehérvár, a koronázóváros. Bp.-Veszprém, 2001, Magyar Képek. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19265.

Rufpreis:
2 000 HUF

Barabás Jenő - Gilyén Nándor: Vezérfonal népi építészetünk kutatásához. Bp., 1979, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés + A határainkon kívüli magyar néprajzi kutatások. Az 1982. november 1920-án Debrecenben, a Déri Múzeumban tartott országos konferencia anyaga. Szerk.: Máténé Szabó Mária Rózsa. Bp., 1984, Tudományos Ismeretterjesztő Vállalat.
19266.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Dobány Zoltán: A taktaközi települések történeti földrajza a 18. század közepétől 1945-ig. Történeti Földrajzi Tanulmányok 3. Nyíregyháza, 1995, Bessenyei György Tanárképző Főiskola Földrajz Tanszéke. A szerző által DEDIKÁLT példány! Kiadói papírkötés, kihajtható térképmellékletekkel.
19267.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bárdos István (szerk.): Képes körséta Komárom-Esztergom megyében. Tatabánya, 1992, Center Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19268.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pusztay János (szerk.): Fejezetek vasvár történelméből. Documenta Savariensia 2. Szombathely, Savaria University Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19269.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Asztalos Miklós: Ez Magyarország! (Amit önmagunkról - a mai Magyarországról - mindenkinek tudnia kell). Bp. 1940, magyar Népművelők Társasága. 126p. Kiadói papírkötés, laminált, sok képpel, tollal írt megjegyzésekkel.
19270.

Rufpreis:
2 000 HUF

Baranyai Júlia: Gyertyafény. Laskó, egy régi magyar falu krónikájából. Sziget, 1961. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19271.

Rufpreis:
2 000 HUF

Norwegen. Gestalt und Kräfte. Herausgegeben von Karl Fischer. Oslo, 1937, Johan Grundt Tanum. + Norwegen Illustriert. Oslo, Blix Verlag. Kiadói kartonált és egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19272.

Rufpreis:
2 000 HUF

19273.

Rufpreis:
1 800 HUF

Camillo Semenzato: La Provincia di Padova. La natura,l'arte e la cultura du una terra antica. Padova, 1987, Editoriale Programma, 128 p. Nagyméretű térkép-melléklettel: Carta Temetica della Provincia di Padova. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Friuli, Venezia, Giulia. Trieste, 1985., La Editoriale Libraria, 86+5 p. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19274.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ganz Florenz. + Ganz Rom der Vatikan und die Sixtinische Kapelle.Italia Artistica. Firenze, 1968-1972., Bonechi Editore, 124 p.; 144 p. Kiadói papírkötés.
19275.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF