Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 332

3 db helytörténeti kiadvány: Pavlov József: Képek Szarvas múltjából . Szarvas, 1972. 91p.; Vál. (12)p. ; Tóth Sándor: Szabadszállás képeskönyve. 6p. fénymásolat
19240.

Rufpreis:
2 000 HUF

Landor, Henry S.: Utazás a rejtelmes Tibetben. Bp., Tolnai. Félvászon kötés, viseltes állapotban, dohos.
19241.

Rufpreis:
2 000 HUF

Budapest Székesfőváros Törvényhatósági Bizottsága 1938. évi március hó 30.-án tartott 3-ik, rendes közgyűlése. (Jegyzőkönyv). Bp., 1938, Székesfővárosi háziny., 93-142 p. Kiadói tűzött papírkötés, erősen sérült, a tűzéstől különvált borítóval, helyenként kis lapszéli sérülésekkel.
19242.

Rufpreis:
2 000 HUF

Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp., 1936, Grill Károly. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
19243.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lantos Ágnes: Dél-Buda környéki kistérség (Magyarország kisrégiói)   Ceba Kiadó, 2001. 296p. Kiadói kartonált kötésben
19244.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pestszentlőrinc krónikája. Múltunkról a mának. Szerk.: Dr. Téglás Tivadar. Bp., 1996, Pestszentlőrinc- Pestszentimre Önkormányzata Közművelődési és Sport Alapítványa. Kiadói papírkötés. Dedikált!
19245.

Rufpreis:
2 000 HUF

Molnár Géza (szerk.): A 100 éves Kispest. 1872-1972. Budapest, 1972, Tankönyvkiadó. 291p. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
19246.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mohos Márta-Hortobágyi Tibor: Regélő Kispest. Bp., 1994, Magyar Képek Kft. 74p. Kiadói kartonált papírkötés.
19247.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tarr László: A régi Váci utca regényes krónikája. Bp., 1984, Helikon. 136 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19248.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rózsa György: Városok, várak, kastélyok. Régi magyarországi látképek. Bp., 1995, HG & Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban
19249.

Rufpreis:
2 000 HUF

A fővárosi fürdők 75 éve. Szerk.: Dr. Beck Béla. Bp.,1987, Pallas. 319p. Kiadói papírkötésben
19250.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar neve. Határon túli magyar helységnévszótár. Szerk: Sebők László. 1990, Arany Lapok Kiadó. Kiadói papírkötésben, 267p. +  Veres Kovács Atila Magyar egyházak és gyülekezetek Nagyváradon   Királyhágómelléki Ref. Egyházk, 1992
19251.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF