Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 332

19288.

Rufpreis:
1 600 HUF

Wass Samu gróf utazása Nyugat-Indiában. Ifjusági Könyvtár 4. szám. Bp.,[1926.],Pallas, 173+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, hiányos hátsó szennylappal.
19289.

Rufpreis:
1 200 HUF

Waldemar Oehlke: Seele Ostasiens. Chinesisch-Japanischer Zitatenschatz. Berlin, Herbig. 160p. Kiadói vászonkötésben
19290.

Rufpreis:
1 600 HUF

Váradi Antal: A régi Pest emlékeiből. Bp., 1921, Pesti Könyvnyomda. félvászon kötés, kopottas állapotban.
19291.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kiszely István: A Föld népei. 1-3. köt. 1.: Európa népei. 2.: Ázsia népei. 3.: Afrika népei. Bp., 1979-1986, Gondolat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az egyik kötet szakadt védőborítóval.
19292.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ehrenfried Kluckert: Vom heiligen Hain zur Postmoderne. Eine Kunstgeschichte Baden-Württembergs. H.n., é.n., Theiss, 205+(3) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19293.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szombathely régi képes levelezőlapokon. / Steinamanger auf alten Postkarten. / Szombathely on old picture postcards. Szombathely, 2001, MG Kereskedelmi és Szolgáltató Bt., 104 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19294.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hartl, Wilhelm: Illustrierter Führer auf der Niederösterr.-steirischen Alpenbahn Mariazeller Bahn. Wien, 1926, Carl Ueberreuterschen Buchdruckerei und Schriftgießerei M. Salzer, 96 p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kisebb ázásnyomokkal.
19295.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hankiss János: Debrecen francia apoteózisa. Adrien Robert és Clémence Robert. Debrecen, 1933, Debreceni Szemle, 20 p.+ 2 t. Kiadói tűzött papírkötés, intézményi bélyegzőkkel, kissé hullámos. (Ritka!)
19296.

Rufpreis:
1 600 HUF

Richard Fawcett - Iain McIvor - Bent Petersen: Edinburgh Castle. Offical guide. Edinburgh,1986, Her Majesty's Stationery Office. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19297.

Rufpreis:
1 600 HUF

19298.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kácsor László: A velencei-tó. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19299.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF