19291.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Váradi Antal: A régi Pest emlékeiből. Bp., 1921, Pesti Könyvnyomda. félvászon kötés, kopottas állapotban.