Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 332

Gerhard Merk - Christian Sauer: Bayerns Bier-Burgen. 53 Landbrauereien run um München. München, 1987, Iudicium. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19204.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Korchmáros Kálmán, kisunyomi: Montecarlo és játéktermei. Bp., 1906, Kunossy, Szilágyi és Társa, 228 p.+ 4 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval és gerinccel, kisebb lapszéli ázásnyomokkal.
19205.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Buda és Pest grafikus ábrázolásai a visszafoglalás korában. 1683-1718. Graphische Darstellungen der Städte Ofen u. Pest aus der Zeit der Rückeroberung. 1683-1718. Budapest, (1937). (Budapest székesfőváros házinyomdája.) 85 + [1] p. + 16 t. (ebből 7 kihajtható). Különlenyomat a Fővárosi Könyvtár évkönyve VI. kötetéből (1936). A könyv velejét jelentő bibliográfiai tételleírások magyar és német nyelvűek. (A Fővárosi Nyilvános Könyvtár Budapesti Gyűjteményének bibliográfiai munkálatai IV.) Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány.
19206.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ballagi Károly - Király Pál: Egyetemes földrajz, tekintettel az országok természeti, politikai és társadalmi, ipari, kereskedelmi, közlekedési és közművelődési viszonyaira. [...] III. köt. Bp., 1878, Athenaeum, 2 sztl. lev.+ 616 p. Átkötött félvászon-kötésben, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
19207.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Neubrandt Istvánné Olga Neubrandt: Braunhaxlerek - Die Braunhaxler (Magyar - Német)   Magánkiadás, 2014. 129p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva.  . Kiadói papírkötés.
19208.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Székelyné Kőrösi Ilona: Hírös Hetek Kecskeméten Kecskeméti Lapok Kft., 2003. 167p.  papírkötésben
19209.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19210.

Rufpreis:
2 400 HUF

19211.

Rufpreis:
2 400 HUF

Harry, Anderson: Livingstone nyomdokain. Bp.,[1934.],Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala, 104 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt, foltos kiadói illusztrált papír védőborítóban.
19212.

Rufpreis:
2 400 HUF

Agárdi Ferenc - Borsody Bevilaqua Béla: Régi magyar világjárók. Összeáll.: Borsody Bevilaqua Béla. Szerk. és az előszót írta: Agárdi Ferenc. A szerző, Agárdi Ferenc (1898-1969) orvos, újságíró, művelődéstörténész által DEDIKÁLT példány. "Lázár Vilmosnak a jóbarátnak és régi harcostársnak szeretettel. Agárdi Ferenc." Szecskó Tamás illusztrációival. Bp., 1955, Művelt Nép, 352 p.+ 6 (fekete-fehér fotókkal) t. +1 (kihajtható térképpel) t. 2., bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.
19213.

Rufpreis:
2 400 HUF

19214.

Rufpreis:
2 400 HUF

A soproni ipar 100 éve. 1847-1948. Kiállítási katalógus. Sopron, 1948, Röttig-Romwalter Nyomda Rt, 42 p. + 9 ( egy színes, a többi fekete-fehér) t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, rajta kis szakadással, a hátsó borítón rajzokkal, a hátsó borító belsején ceruzás bejegyzéssel.
19215.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF