19205.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 600 HUF
Korchmáros Kálmán, kisunyomi: Montecarlo és játéktermei. Bp., 1906, Kunossy, Szilágyi és Társa, 228 p.+ 4 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval és gerinccel, kisebb lapszéli ázásnyomokkal.