Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 332

Kapitän Scott Letzte Fahrt I-II. Leipzig, 1919, Brockhaus. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban / linen binding, damaged condition
19012.

Rufpreis:
10 000 HUF

Károly János - Nyirák Sándor: Emlékkönyv a székesfehérvári püspöki megye százados ünnepére. 1877. Közrebocsájtják: - - . Székesfehérvár, 1877, Vörösmarty-ny., 369+[1] p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé foltos, részben kissé fakó borítóval, nagyrészt jó állapotban.
19013.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

19014.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Somogy vármegye. Szerk.: Dr. Csánki Dezső. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,(1914),Országos Monográfia Társaság,(Hornyánszky-ny.), 1 t.(térkép)+655 p. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, gerinc sérült, egyébként jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
19015.

Rufpreis:
12 000 HUF

Abauj-Torna vármegye és Kassa. Szerk.: Dr. Sziklay János és Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai (Magyarország monográfiája) I. kötet. Bp., 1896, "Apollo" Irodalmi és Nyomdai Rt. (Légrády-ny.), 579+(3) p. + 13 t. (3 kihajtható, 4 színes chromolitográfia) + 2 (színes, kihajtható térkép) t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott Gottermayer egészvászon-kötés, festett lapélekkel, enyhe kopással, előzéklap foltos, a címlap hiányzik!
19016.

Rufpreis:
12 000 HUF
30

Miskolcz város végpusztulása 1878. augusztus 31-én felhőszakadás által. Miskolc, Forster Rezső Könyvnyomdája. 16p. Kiadói fűzött papírkötés, kopottas állapotban.
19017.

Rufpreis:
12 000 HUF

Balogh Gyula: Vasvármegye nemes családjai. Szombathely, 1901, Bertalanffy József-ny., [12]+304+[3] p.+ 292-312 p.+ [4] p. Második, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
19018.

Rufpreis:
10 000 HUF

3 db - Ossendowski: A sötét kelet árnyéka. Bp., Franklin. + Ossendowski: Ázsiai titkok, ázsiai emberek. Bp., Franklin. + Ossendowski:Véres napok, cári rabok. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19019.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Horváth László (szerk.): Ősi sopronmegyei nemzetségek. Képek a sopronmegyei községek és családok történetéből. Az I-III. részt írta: Soós Imre. Hőgyészy Pál előszavával. Sopron, [1944], Székely és Társa, XIV+[2]+512 p.+ 6 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyeként kissé foltos.
19020.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kőrösi László: Egyiptom. Tanulmánykönyv a M. Kir. Vallás- és Közoktatásügyi-Minisztérium által 1896. jan. és febr. havában a tanárok számára rendezett tanulmányútról. Beöthy Zsolt, Goldziher Ignácz, Platz Bonifácz, ... közreműködésével szerk. - -. Bp. 1899. Pátria, 8+351p.+ 15 t. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval,
19021.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

P. Albert Kuhn: Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt. Einsiedeln-New York-Cincinnati-St. Louis, 1878, Gebr. Carl und Nicolaus Benziger, 2 t.+ 568 p.+ 1 (duplaoldalas) t.+ 2 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett félbőr-kötésben, kopottas borítóval és gerinccel, foltos lapokkal.
19022.

Rufpreis:
6 000 HUF

József Álmos: Országzászló-állítások Háromszéken. Sepsiszentgyörgy, 2006, T3 Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19023.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF