Tétel

Rufpreis:

30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD

Beschreibung:

Károly János - Nyirák Sándor: Emlékkönyv a székesfehérvári püspöki megye százados ünnepére. 1877. Közrebocsájtják: - - . Székesfehérvár, 1877, Vörösmarty-ny., 369+[1] p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé foltos, részben kissé fakó borítóval, nagyrészt jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg