Bücher: Technik

Zahl der Lose: 98

Horst Lommel: Der erste bemannte Raketenstart der Welt. Stuttgart, 1998, Motorbuch Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
21175.

Rufpreis:
1 600 HUF

Terplán Zénó: Pattantyús-Ábrahám Géza. A szerző, Terplán Zénó (1921-2002) Széchenyi-díjas magyar gépészmérnök, egyetemi tanár által Vámos Tibornak (1926-2021) Széchenyi-díjas villamosmérnök, kutatóprofesszor DEDIKÁLT példány. Bp., 1985. MTA. 2., változatlan kiadás. KIadói vászon kötésben, kiadói papír védőborítóval
21176.

Rufpreis:
2 000 HUF

Der Marquis de Dion und seine geniale Idee. Rüsselsheim, én., Adam-Opel-A.G. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
21177.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sepp Moser: Flieg weiter, Ju-52! Die erstaunliche Geschichte eines Flugzeugveteranen. Zürich-Wiesbaden, 1989, Orell Füssli. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
21178.

Rufpreis:
1 600 HUF

[Rádióamatőr könyv] F. Martin: Prvni kniha, radioamatera. Praha, 1926. 162p. Sérült kiadói papírborítóval
21179.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bernd Polster: Tankstellen. Die Benzingeschichte. Berlin, 1982, TRANSIT Buchverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
21180.

Rufpreis:
1 600 HUF

Köhlers Flottenkalender 2007/2008. Internationales Jahrbuch der Seefahrt. Hamburg, 2007, Koehlers Verlagsgesellschaft. Német nyelven. gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
21181.

Rufpreis:
1 600 HUF

21182.

Rufpreis:
2 000 HUF

Horváth Csabáné - Avar Árpád (szerk.): Színesfémek. Anyagminőségek. Előtermékek és félgyártmányok. MSZ szabványgyűjtemények 44. Bp., 1980, Szabványkiadó, 1080 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Megjelent 4000 példányban.
21183.

Rufpreis:
1 400 HUF

Petrovácz Gyula: Földmérés. Építő munkavezetők könyvtára XXVI. kötet. Bp., 1914, Ifj. Nagel Ottó, 126+3 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
21184.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gazsi István: A Dieselmotor szabályozása. I. rész. Bp., 1959, Kohó- és Gépipari Minisztérium. Kiadói papírkötés. + Hidraulikus hajtás. (Az építőipari Nehéz- és Könnyűgépkezelő alaptanfolyamokhoz. Debrecen, 1988, ÉVM Építőgépkelezőket Képző Központ, 140 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
21185.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ternai Zoltán: Korszerű gépkocsijavítás. Bp., 1961., Műszaki, 544 p. Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopott, karcos borítóval.
21186.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF