Horst Lommel: Der erste bemannte Raketenstart der Welt. Stuttgart, 1998, Motorbuch Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Der Marquis de Dion und seine geniale Idee. Rüsselsheim, én., Adam-Opel-A.G. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
Sepp Moser: Flieg weiter, Ju-52! Die erstaunliche Geschichte eines Flugzeugveteranen. Zürich-Wiesbaden, 1989, Orell Füssli. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Hegesztők kézikönyve. Összeáll.: Kurovszky István, és Csurgay Árpád. Bp., 1937., Weiss Manfred Acél- és Fémművek, (Közlekedési-ny.), 135 p. Kiadói papírkötésben, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, a gerincen kis sérüléssel.
Horváth Csabáné - Avar Árpád (szerk.): Színesfémek. Anyagminőségek. Előtermékek és félgyártmányok. MSZ szabványgyűjtemények 44. Bp., 1980, Szabványkiadó, 1080 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Megjelent 4000 példányban.