Lauenstein, [Rudolf]: Die Eisenkonstruktionen des Hochbaues. Für den Schul- und Selbstunterricht sowie zum Gebrauch in der Praxis von - - . Erster Teil: Das Eisen und seine Verbindungen. Leipzig, 1914, Alfred Kröner, VI+189+(5) p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, egy kijáró lappal.
Geleji Sándor: A hengerelés erőszükségletének kiszámítása. Bp., 1934. 26 + 12 p A szerző Geleji Sándor (1898-1967) mérnök egyetemi tanár, kétszeres Kossuth díjas, a Weiss Manfréd Művek főmérnöke autográf bejegyzéseivel, még egy különlenyomat hozzá. Félvászon kötésben
Lada Samara javítási útmutató VAZ-2108. Bp., 1991., Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés. + V. A. Versigora - A. P. Ignatov - V. I. Zelcer - K. B. Pjátkov: Lada gépkocsik javítása. Bp., 1980., Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
A. K. Legg: Audi Owners Workshop Manual. Audi 80, 90 & Coupé. Sparkford, 1991, Hanyes. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a borító sarkain kis kopásnyomokkal.
A Rimamurány-Salgótarjáni Vasmű Részvény-Társaság hengerelt vasgyártmányainak szelvény-gyűjteménye 1914-1915. Profil-Sammlung von Walzwerks-Erzeugnissen der Rimamurány-Salgótarjáner Eisenwerks-Actien-Gesellschaft. Bp.,(1914.) Posner-ny., 214 p.+XVI t. Magyar és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, possessori bejegyzéssel (Löwy Henrik okl. gépészmérnök.)
Korányi Imre: Vas- és hídszerkezetek. Dr. - - müsz. egy. ny. r. tanár. 1950. évi előadási alapján készítette: Tassi Géza tanársegéd. Kézirat gyanánt. Bp., 1950, Műszaki, 117+3 p.+IX t. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Thomas Fuths - Christoph Reifenrath - Stefan Schrahe - Oliver Schrott: Das Grosse Opel-Kadett-Buch. Königswinter,1993,HEEL. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Hans-Peter Diedrich: Die deutschen Raketenflugzeuge bis 1945. Oberhaching, 2001, Aviatic Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Probst, E.: Handbuch der Zementwaren- und Kunststein-Industrie. Halle,1927, Carl Marhold. Német nyelven. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal, 2 színes táblával. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, az egyik tábla javított.