Bücher: Technik

Zahl der Lose: 98

Utasítás az optikai műszerek csapatjavítására II. Távcsövek javítása. (Szolgálati használatra!) Számozott, 313. sz. példány. Bp., 1976, Honvédelmi Minisztérium, 29+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés.
21151.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bardócz Árpád: Szilicium, mangán, króm és nikkel mennyiségi meghatározása acélokban emissziós szinképelemzéssel. Bp., 1938, Stádium, 80 p.+ 3 (kihajtható) t. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzőkkel.
21152.

Rufpreis:
2 000 HUF

21153.

Rufpreis:
3 000 HUF

Geleji Sándor: A hengerelés erőszükségletének kiszámítása. Bp., 1934. 26 + 12 p A szerző Geleji Sándor (1898-1967) mérnök egyetemi tanár, kétszeres Kossuth díjas, a Weiss Manfréd Művek főmérnöke autográf bejegyzéseivel, még egy különlenyomat hozzá. Félvászon kötésben
21154.

Rufpreis:
2 800 HUF

21155.

Rufpreis:
2 800 HUF

A. K. Legg: Audi Owners Workshop Manual. Audi 80, 90 & Coupé. Sparkford, 1991, Hanyes. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a borító sarkain kis kopásnyomokkal.
21156.

Rufpreis:
2 800 HUF

A Rimamurány-Salgótarjáni Vasmű Részvény-Társaság hengerelt vasgyártmányainak szelvény-gyűjteménye 1914-1915. Profil-Sammlung von Walzwerks-Erzeugnissen der Rimamurány-Salgótarjáner Eisenwerks-Actien-Gesellschaft. Bp.,(1914.) Posner-ny., 214 p.+XVI t. Magyar és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, possessori bejegyzéssel (Löwy Henrik okl. gépészmérnök.)
21157.

Rufpreis:
2 800 HUF

Korányi Imre: Vas- és hídszerkezetek. Dr. - - müsz. egy. ny. r. tanár. 1950. évi előadási alapján készítette: Tassi Géza tanársegéd. Kézirat gyanánt. Bp., 1950, Műszaki, 117+3 p.+IX t. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21158.

Rufpreis:
2 800 HUF

Thomas Fuths - Christoph Reifenrath - Stefan Schrahe - Oliver Schrott: Das Grosse Opel-Kadett-Buch. Königswinter,1993,HEEL. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
21159.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hans-Peter Diedrich: Die deutschen Raketenflugzeuge bis 1945. Oberhaching, 2001, Aviatic Verlag. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
21160.

Rufpreis:
2 800 HUF

Matthias Röcke: Schwertransporter. 800 PS auf Achse. Königswinter, 2004, HEEL Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
21161.

Rufpreis:
2 800 HUF

Probst, E.: Handbuch der Zementwaren- und Kunststein-Industrie. Halle,1927, Carl Marhold. Német nyelven. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal, 2 színes táblával. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, az egyik tábla javított.
21162.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF