Bücher: Technik

Zahl der Lose: 98

21163.

Rufpreis:
1 800 HUF

Geleji Sándor: A fémek képlékeny alakításának elmélete. Bp., 1967., Akadémiai, 422 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.  A szerző, Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a hagyatékából.
21164.

Geleji Sándor: A fémek képlékeny alakításának elmélete. Bp., 1967., Akadémiai, 422 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.

Rufpreis:
2 400 HUF

21165.

Rufpreis:
1 800 HUF

Räder, Autos und Traktoren. Erfindungen aus Mannheim Wegbereiter der mobilen Gesellschaft. Mannheim, 1986, Landesmuseum für Technik und Arbeit in Mannheim. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
21166.

Rufpreis:
1 800 HUF

Közművesítés 1-3.: 1. köt.: Települések közművei. 2. köt.: Vízellátás. 3. köt.: Vízelvezetés. Szerk.: Hunyady Domokos. Bp., 1968., Műszaki. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítókkal, egy kötet sérült gerinccel, két kötet borítóján címkével, két kötet javított kötéssel, a 3. kötet kötése kissé laza és lapélei foltosak.
21167.

Rufpreis:
2 400 HUF

Geleji Sándor (1898-1967) mérnök: Die Berechnung der Kräfte und des Arbeitsbedarfs bei der Formgebung in: bildsamen Zustande der Metalle. Bp., 1955, Akadémiai 415p. Kiadói vászonkötésben. A szerző, Geleji Sándor, a Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel.
21168.

Geleji Sándor (1898-1967) mérnök:
Die Berechnung der Kräfte und des Arbeitsbedarfs bei der Formgebung in: bildsamen Zustande der Metalle. Bp., 1955, Akadémiai 415p. Kiadói vászonkötésben. A szerző, Geleji Sándor, a Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bokor Balázs: Távolban magyar - Ötvenhatan a Mississippitől nyugatra - dedikált. Kiadói kartonált papírkötésben Bp., 2011. Multimédia
21169.

Rufpreis:
2 400 HUF

21170.

Rufpreis:
2 400 HUF

Strassner, [Albert]: Tabellen für die Einflußlinien und die Momente des durchlaufenden Rahmens. Berlin, 1922, Wilhelm Ernst & Sohn, 4 sztl. lev.+ 59+(1) p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, sérült gerinccel, helyenként sérült lapszélekkel, részben szétváló fűzéssel, az utolsó két lap kijár.
21171.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Teljesítményrepülők könyve. Bp., 1957., Kossuth, 373 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
21172.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Szűcs József: A repülés ábécéje. Bp., 1954, Ifjúsági Kiadó, 167+1 p. Fekete-fehér fotókkal és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
21173.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Prof.dr. A. Geleji: (Geleji Sándor dr).:műszaki munkáiból készült kolligátum. MAgyar és németr nyelvű munkák, kb 15 db egybe kötve. Egészvászon kötésben ca 1950-1960
21174.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF