https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Technik

Zahl der Lose: 98

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Fasching Antal: A magyar országos háromszögelések és részletes felmérések új vetületi rendszerei. A M. Kir. Pénzügyminisztérium megbízásából kidolgozta és írta: - - . Bp., 1909, M. Kir. Pénzügyminisztérium (M. Kir. Állami Ny.), 201+(1) p.+ 4 (kihajtható) t. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, foltos, rossz állapotú borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
1
21139.

Fasching Antal: A magyar országos háromszögelések és részletes felmérések új vetületi rendszerei. A M. Kir. Pénzügyminisztérium megbízásából kidolgozta és írta: - - . Bp., 1909, M. Kir. Pénzügyminisztérium (M. Kir. Állami Ny.), 201+(1) p.+ 4 (kihajtható) t. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, foltos, rossz állapotú borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ismeretterjesztő Könyvtár 4 kötete: Charles C. Turner: Küzdelem a levegő meghódításáért. Ford.: Fröhlich Károly.; Williams Archibald: Korunk találmányai. Ford.: Sándor Szilárd.; A modern technika nagy alkotásai. Ford.: Péter Jenő.; Gibson R. Károly: A modern gyáripar. Ford.: Balázs Pál. Bp., 1910-1919, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötésben, vegyes állapotban.
1
21140.

Ismeretterjesztő Könyvtár 4 kötete: Charles C. Turner: Küzdelem a levegő meghódításáért. Ford.: Fröhlich Károly.; Williams Archibald: Korunk találmányai. Ford.: Sándor Szilárd.; A modern technika nagy alkotásai. Ford.: Péter Jenő.; Gibson R. Károly: A modern gyáripar. Ford.: Balázs Pál. Bp., 1910-1919, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötésben, vegyes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1971-1991 Peugeot prospektusok, 3 db:   1971 Peugeot damals und heute. Schafbrücke/Saarbrücken, 1971, Peugeot Automobile Deutschland GMBH, 8+26 p.+IX t. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben.   1991 Peugeot 405 STI. Saabrücken, 1991, Peugeot Talbot Deutschland Gmbh. Német nyelvű Peugeot prospektus, 4 sztl. lev.   1991 Peugeot 405 Break prospektus (Peugeot 405 Break GLI/GLD, Peugeot 405 GRI/GRD/GRDT, Peugeot 405 Break SRI/SRDT, Peugeot Break GRI X 4) Saabrücken, 1991, Peugeot Talbot Deutschland Gmbh. Német nyelvű prospektus, 8 sztl. lev.
1
21141.

1971-1991 Peugeot prospektusok, 3 db:

1971 Peugeot damals und heute. Schafbrücke/Saarbrücken, 1971, Peugeot Automobile Deutschland GMBH, 8+26 p.+IX t. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben.

1991 Peugeot 405 STI. Saabrücken, 1991, Peugeot Talbot Deutschland Gmbh. Német nyelvű Peugeot prospektus, 4 sztl. lev.

1991 Peugeot 405 Break prospektus (Peugeot 405 Break GLI/GLD, Peugeot 405 GRI/GRD/GRDT, Peugeot 405 Break SRI/SRDT, Peugeot Break GRI X 4) Saabrücken, 1991, Peugeot Talbot Deutschland Gmbh. Német nyelvű prospektus, 8 sztl. lev.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
VAX. Veszélyes anyagok gyorsinformációs kézikönyve. Bp., 2005, Erba Energetika. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
1
21142.

VAX. Veszélyes anyagok gyorsinformációs kézikönyve. Bp., 2005, Erba Energetika. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vitorlázórepülők tankönyve. I. évfolyam. Gyakorlati repülés. hn., én., nyn., 306-486 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
1
21143.

Vitorlázórepülők tankönyve. I. évfolyam. Gyakorlati repülés. hn., én., nyn., 306-486 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Műszaki témájú kiadvány tétel: Fasching Antal: 0.1 hosszegységre éles koordináta-táblázat sokszögvonalak számítására. + 0.01 hosszegységre éles koordináta-táblázat sokszögvonalak számítására. Kidolgozta és magyarázattal ellátta: - - . [Egybekötve]. Bp., 1909, M. Kir. Állami Nyomda, 2 sztl. lev.+ 15+(1) p.; 2 sztl. lev.+ 12 p. Egészvászon-kötésben. + Hengervetületi redukció-táblázatok, 3 db + Ábrák és törzskönyvminták az "Utasítás a kitöltőhálózati háromszögelési munkálatok végrehajtására" című 206/1962/T.6./ ÁFTH sz. műszaki utasításhoz. Vegyes állapotban.
1
21144.

Műszaki témájú kiadvány tétel: Fasching Antal: 0.1 hosszegységre éles koordináta-táblázat sokszögvonalak számítására. + 0.01 hosszegységre éles koordináta-táblázat sokszögvonalak számítására. Kidolgozta és magyarázattal ellátta: - - . [Egybekötve]. Bp., 1909, M. Kir. Állami Nyomda, 2 sztl. lev.+ 15+(1) p.; 2 sztl. lev.+ 12 p. Egészvászon-kötésben. + Hengervetületi redukció-táblázatok, 3 db + Ábrák és törzskönyvminták az "Utasítás a kitöltőhálózati háromszögelési munkálatok végrehajtására" című 206/1962/T.6./ ÁFTH sz. műszaki utasításhoz. Vegyes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Geleji Sándor dr.: Die Berechnung der Kräfte und des Kraftbedarfs bei der Formgebung im bildsamen Zustande der Metalle Bp., 1952. Akadémiai. 248 p. Geleji Sándor (1898-1967) mérnök, Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor, a szerző tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel. Kiadói egészvászon kötésben
1
21145.

Geleji Sándor dr.:
Die Berechnung der Kräfte und des Kraftbedarfs bei der Formgebung im bildsamen Zustande der Metalle
Bp., 1952. Akadémiai. 248 p. Geleji Sándor (1898-1967) mérnök, Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor, a szerző tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel. Kiadói egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Amanda Griffiths: 1000 kötött pulóver. Pécs, 2005, Alexandra, 128 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
21146.

Amanda Griffiths: 1000 kötött pulóver. Pécs, 2005, Alexandra, 128 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Geleji Sándor dr.: A fémek képlékeny alakításának elmélete Bp., 1948. Mérnöki Továbbképző Intézet. 133p. Geleji Sándor (1898-1967) mérnök, Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor, a szerző tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel.Kiadói félvászon kötésben
1
21147.

Geleji Sándor dr.: A fémek képlékeny alakításának elmélete Bp., 1948. Mérnöki Továbbképző Intézet. 133p. Geleji Sándor (1898-1967) mérnök, Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor, a szerző tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel.Kiadói félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lechner Egon: Forgácsoló készülékek szerkesztésének elemei. Bp., 1966, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. Megjelent 2500 példányban.
1
21148.

Lechner Egon: Forgácsoló készülékek szerkesztésének elemei. Bp., 1966, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. Megjelent 2500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kovács István - Zsoldos Lehel: Diszlokációk és képlékeny alakváltozás. Bp., 1965, Műszaki, 287+2 p. + XVII+3 t. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítóval. Megjelent 1180 példányban.
1
21149.

Kovács István - Zsoldos Lehel: Diszlokációk és képlékeny alakváltozás. Bp., 1965, Műszaki, 287+2 p. + XVII+3 t. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítóval. Megjelent 1180 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Utasítás az országos kataszteri felmérés végrehajtására. I. rész. Háromszögtani háromszögelés általános része és részletes felmérés. Kiadta az M. Kir. Pénzügyminisztérium. Bp., 1904, M. Kir. Állami Nyomda, 174 p. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes állapotban, hiányzó gerinccel, kopottas, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, a hátsó szennylap kijár.
1
21150.

Utasítás az országos kataszteri felmérés végrehajtására. I. rész. Háromszögtani háromszögelés általános része és részletes felmérés. Kiadta az M. Kir. Pénzügyminisztérium. Bp., 1904, M. Kir. Állami Nyomda, 174 p. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes állapotban, hiányzó gerinccel, kopottas, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, a hátsó szennylap kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse