Berget Alfonz: Léghajózás és repülés. Ford.: Bogdánfy Ödön. Bp., 1911, Kir. M. Természettudományi Társulat, XII+291 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.
Thomas May-Englert (szerk.): Renault Cabriolets. Le livre- das Buch. H.n., é.n., Renault Deutschland. 68p. Német nyelven. CD-rom melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés, foltos borítóval.
Frank Ernő: Veszélyességi táblázat és üzembesorozás. Munkaügyi Szemle kiadványai 10. sz. Bp., [1933], Wodianer F. és Fiai, 135+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban. (Ritka!)
Th. Tecklenburg: Handbuch der Tiefbohrkunde Band II. Das Spülbohrsystem. [Mélyfúrás kézikönyve II. köt.: Az irányított fúrórendszer.] Berlin,(1887.), W. & S. Loewenthal, VIII+140+2 p.+XV (közt 13 litográfiával) t. Szövegközti fametszetű képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, régi bélyegzésekkel, a borítón címkével.
Dr. Öllős Géza - Dr. Borsos József: Vízellátás és csatornázás I. Bp., 1977, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban, belsejében aláhúzásokkal.
Apor Dezső - Nagy Béla (szerk.): Híres feltalálók. Az akarat és tudás hősei. Bp., [1927], Athenaeum, 206 p. Második kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, a címlapon sarokhiánnyal, helyenként kissé foltos lapokkal.
Zemplén Győző: Az elektromosság és gyakorlati alkalmazásai. Második, átdolgozott kiadás. Bp., 1927, A Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel.