Lohr Ferenc: A filmszalag útja. Bp., 1941, K. M. Természettudományi Társulat, VIII+344+(2) p.+ 32 (fekete-fehér képek) t. Kiadói félvászon-kötés, az előzéklap kissé sérült, egy lapon szöveget nem érintő hiánnyal, egyébként jó állapotban.
Balázs László - Zelcsényi Géza: Földméréstan közlekedési építőipari technikumok számára. Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó, 424 p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 1740 példányban.
1929-1932 A Gépmester. A Magyarországi Gépmesterek és Nyomók Szakközlönye. III. évf. 4. sz. és VI. évf. 1. sz. Bp., Magyarországi Gépmesterek és Nyomók Egyesülete (Világosság-ny.), 21+(3) p.; 30+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, foltos borítókkal, helyenként kis lapszéli sérülésekkel, foltos lapokkal.
Zschimmer, Eberhard: Deutsche Philosophen der Technik. Stuttgart, 1937, Ferdinand Enke, 4 sztl. lev.+ 115 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, kissé foltos borítóval.
Demetrovics János - Jordan Denev - Radiszlav Pavlov: A számítástudomány matematikai alapjai. Két szerző, Demetrovics János és Radiszlav Pavlov által DEDIKÁLT példány. Bp., 1985., Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.
Jereb Gábor-Szalma János: A vitorlázórepülés iskolája. Bp.,1963, Műszaki, 348 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, volt könyvtári példány. Megjelent 1600 példányban.