Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 157

Niklas Luhmann: Látom azt, amit te nem látsz. Horror Metaphysicae. Bp., 1999, Osiris. Kiadói papírkötés.
21051.

Rufpreis:
2 400 HUF

John Bowen - Roger Petersen: Critial Comparisons in Politics and Culture. Edited by - - and - - -. Cambridge,1999,Oxford University Press. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
21052.

Rufpreis:
2 400 HUF

21053.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Irvin D. Yalom: Úton önmagamhoz. Park Kiadó, 2019. Kiadói kartonált papírkötés
21054.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Andics Erzsébet: Munkásosztály és nemzet. Bp., 1945, Szikra, 111+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, viseltes, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal. + 2 db szocialista kiadvány: Munkaverseny nyilvánosságával a termelés emeléséért! A szocialista munkaverseny ellenőrzésének tapasztalatai és feladatai.; Mit kell tudni az új begyűjtési rendszerről? Változó állapotban, az egyiken ázásnyomokkal.
21055.

Rufpreis:
2 000 HUF

Thomas Carlyle: Arbeiten und Nicht Verzweifeln. Düsseldorf - Leipzig,én.Karl Robert Langewiesche Verlag,4+219+5 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés. + Thomas Carlyle: Heldentum und Macht. Leipzig, én., Alfred Kröner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21056.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fritsche,Herbert: Tierseele und Schöpfungsgeheimnis. [Az állati lélek és a teremtés misztériuma.] Leipzig, 1940., Rupert-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Herbert Fritsche (1911-1960) német, homeopátia és ezotéria területén alkotó német író. Kiadói papírkötés, sérült hiányos borítóval.
21057.

Fritsche,Herbert: Tierseele und Schöpfungsgeheimnis. [Az állati lélek és a teremtés misztériuma.] Leipzig, 1940., Rupert-Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Herbert Fritsche (1911-1960) német, homeopátia és ezotéria területén alkotó német író.
Kiadói papírkötés, sérült hiányos borítóval.

Rufpreis:
2 000 HUF

Leandri Jos. Stanke: Compendium Historiae Philosophiae. Viennae, 1841, Typis Congregationis Merchitaristicae, XIV+2+236 p. Latin nyelven. Átkötött modern félvászon-kötés.
21058.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db Lingua nyelvgyakorló olvasmányok
21059.

Rufpreis:
2 000 HUF

Veres Péter: Szabad ország, szabad munka. [Bp.], 1945, Sarló, 47 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
21060.

Rufpreis:
1 600 HUF

Irvin D. Yalom: A terápia ajándéka - Műhelytitkok. Park Kiadó, 2013 Kiadói kartonált papírkötés
21061.

Rufpreis:
2 000 HUF

Irvin D. Yalom: Terápiás hazugságok. Park Kiadó, 2016. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
21062.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF